701789-2026 - Competition
Netherlands – Contractor's all-risk insurance services – CAR-Verzekering TU Delft
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: CAR-Verzekering TU Delft
Description: CAR-verzekering TU Delft Ingaande 01-01-2027 tot 01-01-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend tot uiterlijk 2036, met jaarlijkse premiebetaling en wederzijdse opzeggingsmogelijkheid per jaar. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66513200 Contractor's all-risk insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Ingaande 01-01-2027 tot 01-01-2029 en voorts voor 12 maanden doorlopend tot uiterlijk 2036, met jaarlijkse premiebetaling en wederzijdse opzeggingsmogelijkheid per jaar. Voor nadere informatie verwijzen wij u naar het Programma van Eisen.