2. Procedure
Procedure
Title: Voedingsmiddelen en horeca-toebehoren 2026
Description: De onderhavige aanbesteding heeft betrekking op Voedingsmiddelen ten behoeve van ROC van Twente. De scope van de opdracht wordt als volgt omschreven: Het op afroep leveren van voedingsmiddelen en horeca-toebehoren met de daarbij behorende aanverwante dienstverlening ten behoeve van ROC van Twente. Voor de komende vier (4) jaar wordt de opdrachtwaarde geraamd op circa €900.000,- inclusief btw.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Het op afroep leveren van voedingsmiddelen en horeca-toebehoren met de daarbij behorende aanverwante dienstverlening ten behoeve van ROC van Twente. Met name de onderwijsteams van College Hospitallity & Wellness nemen deze producten af. Voor de komende vier (4) jaar wordt de opdrachtwaarde geraamd op circa €900.000,- inclusief btw.
Internal identifier: 1