See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Diverse medicamente-PN Oncologie
Description: „Diverse medicamente-PN Oncologie;Hemodializa;PTTD Cost Volum;Boala Fabry;Boala Castleman;Amiloidoza cu Transtiretina;Talasemie;Hemofilie
Internal identifier: 4204003/2024/607
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ACIDUM ZOLEDRONICUM
Description: conc pt sol perf; 4mg/5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-15,732.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-62,928.00 lei Cantit.min.36 luni-1800 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: ACIDUM ZOLEDRONICUM 2
Description: sol perf; 4mg/100ml; punga Cantit.min.ctr.subs.-150 buc;Cantit.max.ctr.subs.-600 buc Valoare min.ctr.subs.-15,690.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-62,760.00 lei Cantit.min.36 luni-1800 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: AFLIBERCEPTUM
Description: conc pt sol perf; 25mg/ml-4ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-15 fl;Cantit.max.ctr.subs.-150 fl Valoare min.ctr.subs.-19,757.40 lei;Valoare max.ctr.subs.-197,574.00 lei Cantit.min.36 luni-120 fl;Cantit.max.-1200 fl
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: AFLIBERCEPTUM 2
Description: conc pt sol perf; 25mg/ml-8ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-15 fl;Cantit.max.ctr.subs.-150 fl Valoare min.ctr.subs.-39,064.65 lei;Valoare max.ctr.subs.-390,646.50 lei Cantit.min.36 luni-120 fl;Cantit.max.-1200 fl
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: AGALSIDASUM ALFA
Description: conc pt sol perf; 1mg/ml-3,5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-24 fl;Cantit.max.ctr.subs.-180 fl Valoare min.ctr.subs.-148,530.96 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,113,982.20 lei Cantit.min.36 luni-288 fl;Cantit.max.-2160 fl
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: ALECTINIB
Description: caps; 150mg; caps Cantit.min.ctr.subs.-672 buc;Cantit.max.ctr.subs.-1344 buc Valoare min.ctr.subs.-61,622.40 lei;Valoare max.ctr.subs.-123,244.80 lei Cantit.min.36 luni-5376 buc;Cantit.max.-10752 buc
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: ARSENICUM TRIOXIDUM
Description: conc pt sol perf; 2mg/ml-6 ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-238,017.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-476,034.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: ASPARAGINAZUM
Description: pulb pt conc pt sol perf; 10.000UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-900 fl Valoare min.ctr.subs.-428,247.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-2,569,482.00 lei Cantit.min.36 luni-1200 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: ASPARAGINAZUM 2
Description: pulb pt sol inj/perf; 10.000UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-828,900.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-3,315,600.00 lei Cantit.min.36 luni-1200 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: BENDAMUSTINUM
Description: pulb pt conc pt sol perf; 100mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-30,795.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-123,180.00 lei Cantit.min.36 luni-1800 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: BENDAMUSTINUM 2
Description: pulb pt conc pt sol perf; 2,5mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-16,344.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-65,376.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: BLINATUMOMABUM
Description: pulb pt conc pt sol perf; 38.5mcg; flac Cantit.min.ctr.subs.-168 fl;Cantit.max.ctr.subs.-840 fl Valoare min.ctr.subs.-1,657,173.84 lei;Valoare max.ctr.subs.-8,285,869.20 lei Cantit.min.36 luni-2016 fl;Cantit.max.-10080 fl
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: BORTEZOMIBUM
Description: pulb pt sol inj; 3.5mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-750 fl Valoare min.ctr.subs.-138,054.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-690,270.00 lei Cantit.min.36 luni-1800 fl;Cantit.max.-9000 fl
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: BRENTUXIMAB VEDOTIN
Description: pulb pt conc pt sol perf; 50mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-1,939,902.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-7,759,608.00 lei Cantit.min.36 luni-1200 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: BUSULFANUM
Description: conc pt sol perf; 6mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-900 fl Valoare min.ctr.subs.-311,100.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-933,300.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: CABAZITAXELUM
Description: conc+solv pt sol perf; 60mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-9 fl;Cantit.max.ctr.subs.-90 fl Valoare min.ctr.subs.-75,090.87 lei;Valoare max.ctr.subs.-750,908.70 lei Cantit.min.36 luni-72 fl;Cantit.max.-720 fl
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: CALCII FOLINAS
Description: sol inj/perf; 100mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-6000 fl;Cantit.max.ctr.subs.-24000 fl Valoare min.ctr.subs.-509,820.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-2,039,280.00 lei Cantit.min.36 luni-48000 fl;Cantit.max.-192000 fl
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: CAPLACIZUMABUM
Description: pulb+solv pt sol inj; 10mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-111 fl;Cantit.max.ctr.subs.-555 fl Valoare min.ctr.subs.-1,873,734.39 lei;Valoare max.ctr.subs.-9,368,671.95 lei Cantit.min.36 luni-1332 fl;Cantit.max.-6660 fl
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: CARBOPLATINUM
Description: conc pt sol perf; 10mg/ml-15ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-6,417.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-25,668.00 lei Cantit.min.36 luni-1200 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: CISPLATINUM
Description: conc pt sol perf; 1mg/ml-10ml; flac 10ml Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-6,417.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-25,668.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: CISPLATINUM 2
Description: conc pt sol perf; 1mg/ml-100ml; flac 100ml Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-10,765.50 lei;Valoare max.ctr.subs.-43,062.00 lei Cantit.min.36 luni-1800 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: CISPLATINUM 3
Description: conc pt sol perf; 1mg/ml-50ml; flac 50ml Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-11,847.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-47,388.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: CISPLATINUM 4
Description: conc pt sol perf; 1mg/ml-25ml; flac 25ml Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-6,246.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-24,984.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: CLADRIBINUM
Description: sol inj; 2mg/ml-5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-40,797.30 lei;Valoare max.ctr.subs.-407,973.00 lei Cantit.min.36 luni-240 fl;Cantit.max.-2400 fl
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: CLADRIBINUM 2
Description: compr; 10mg; compr Cantit.min.ctr.subs.-150 buc;Cantit.max.ctr.subs.-1740 buc Valoare min.ctr.subs.-828,531.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-9,610,959.60 lei Cantit.min.36 luni-1200 buc;Cantit.max.-13920 buc
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: CYCLOPHOSFAMIDUM
Description: draj; 50mg; draj Cantit.min.ctr.subs.-150 buc;Cantit.max.ctr.subs.-1500 buc Valoare min.ctr.subs.-141.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,410.00 lei Cantit.min.36 luni-1200 buc;Cantit.max.-12000 buc
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: CYTARABINUM
Description: sol inj/perf; 100mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-600 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-67,140.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-335,700.00 lei Cantit.min.36 luni-7200 fl;Cantit.max.-36000 fl
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: CYTARABINUM 2
Description: sol inj/perf; 100mg/ml-20ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-50,790.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-203,160.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: DACARBAZINUM
Description: pulb pt sol inj/perf; 200mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-450 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-49,320.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-131,520.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-9600 fl
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: DASATINIBUM
Description: compr film; 70mg; film Cantit.min.ctr.subs.-180 buc;Cantit.max.ctr.subs.-1080 buc Valoare min.ctr.subs.-12,902.40 lei;Valoare max.ctr.subs.-77,414.40 lei Cantit.min.36 luni-1440 buc;Cantit.max.-8640 buc
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: DIMETHYL FUMARATE
Description: caps gastrorez; 120mg; gastrorez Cantit.min.ctr.subs.-84 buc;Cantit.max.ctr.subs.-840 buc Valoare min.ctr.subs.-2,866.92 lei;Valoare max.ctr.subs.-28,669.20 lei Cantit.min.36 luni-672 buc;Cantit.max.-6720 buc
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: DIMETHYL FUMARATE 2
Description: caps gastrorez; 240mg; gastrorez Cantit.min.ctr.subs.-336 buc;Cantit.max.ctr.subs.-8400 buc Valoare min.ctr.subs.-21,171.36 lei;Valoare max.ctr.subs.-529,284.00 lei Cantit.min.36 luni-2688 buc;Cantit.max.-67200 buc
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: DOCETAXELUM
Description: conc pt sol perf; 20mg/1ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-60 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-3,438.60 lei;Valoare max.ctr.subs.-34,386.00 lei Cantit.min.36 luni-720 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: DOCETAXELUM 2
Description: conc pt sol perf; 80mg/4ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-5,005.50 lei;Valoare max.ctr.subs.-50,055.00 lei Cantit.min.36 luni-360 fl;Cantit.max.-3600 fl
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: DOCETAXELUM 3
Description: conc pt sol perf; 20mg/ml-6ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-15 fl;Cantit.max.ctr.subs.-150 fl Valoare min.ctr.subs.-20,401.95 lei;Valoare max.ctr.subs.-204,019.50 lei Cantit.min.36 luni-180 fl;Cantit.max.-1800 fl
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: DOCETAXELUM 4
Description: conc pt sol perf; 160mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-15 fl;Cantit.max.ctr.subs.-150 fl Valoare min.ctr.subs.-5,324.85 lei;Valoare max.ctr.subs.-53,248.50 lei Cantit.min.36 luni-180 fl;Cantit.max.-1800 fl
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: DOXORUBICINUM
Description: conc pt sol perf; 2mg/ml-5ml; flac 5ml Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-900 fl Valoare min.ctr.subs.-5,097.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-15,291.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-10800 fl
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: DOXORUBICINUM 2
Description: conc pt sol perf; 2mg/ml-10ml; flac 10ml Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-9,573.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-38,292.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: DOXORUBICINUM 3
Description: conc pt sol perf; 2mg/ml-25ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-55,613.40 lei;Valoare max.ctr.subs.-556,134.00 lei Cantit.min.36 luni-360 fl;Cantit.max.-3600 fl
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: EPIRUBICINUM
Description: sol inj/perf; 2mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-12,849.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-51,396.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: EPOETINUM BETA
Description: sol inj; 5000UI/0.3ml; seringa 0.3ml Cantit.min.ctr.subs.-180 buc;Cantit.max.ctr.subs.-900 buc Valoare min.ctr.subs.-22,807.80 lei;Valoare max.ctr.subs.-114,039.00 lei Cantit.min.36 luni-1440 buc;Cantit.max.-7200 buc
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: EPOETINUM BETA 2
Description: sol inj; 10000UI/0.6ml; seringa 0.6ml Cantit.min.ctr.subs.-180 buc;Cantit.max.ctr.subs.-900 buc Valoare min.ctr.subs.-52,824.60 lei;Valoare max.ctr.subs.-264,123.00 lei Cantit.min.36 luni-1440 buc;Cantit.max.-7200 buc
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: FILGRASTIMUM
Description: sol inj/perf; 30MU/0.5ml; seringa Cantit.min.ctr.subs.-600 buc;Cantit.max.ctr.subs.-4500 buc Valoare min.ctr.subs.-44,172.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-331,290.00 lei Cantit.min.36 luni-7200 buc;Cantit.max.-54000 buc
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: FILGRASTIMUM 2
Description: sol inj/perf; 48MU/0.5ml; seringa Cantit.min.ctr.subs.-600 buc;Cantit.max.ctr.subs.-4500 buc Valoare min.ctr.subs.-69,906.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-524,295.00 lei Cantit.min.36 luni-7200 buc;Cantit.max.-54000 buc
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: FLUOROURACILUM
Description: conc pt sol inj/perf; 50mg/ml-100ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-17,787.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-177,870.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-36000 fl
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: FLUOROURACILUM 2
Description: conc pt sol inj/perf; 50mg/ml-50ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-600 fl;Cantit.max.ctr.subs.-6000 fl Valoare min.ctr.subs.-19,374.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-193,740.00 lei Cantit.min.36 luni-7200 fl;Cantit.max.-72000 fl
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: GEMCITABINUM
Description: pulb pt sol perf; 1000mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1500 fl Valoare min.ctr.subs.-31,101.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-155,505.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-18000 fl
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: GEMCITABINUM 2
Description: pulb pt sol perf; 200mg; flac 5ml Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1800 fl Valoare min.ctr.subs.-10,569.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-63,414.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-21600 fl
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: GEMCITABINUM 3
Description: pulb pt sol perf; 2000mg; flac 50ml Cantit.min.ctr.subs.-60 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-12,588.60 lei;Valoare max.ctr.subs.-125,886.00 lei Cantit.min.36 luni-720 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: IDARUBICINUM
Description: pulb pt sol inj; 5mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-120 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-14,404.80 lei;Valoare max.ctr.subs.-72,024.00 lei Cantit.min.36 luni-960 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: IPILIMUMABUM
Description: conc pt sol perf; 5mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-12 fl;Cantit.max.ctr.subs.-120 fl Valoare min.ctr.subs.-157,901.28 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,579,012.80 lei Cantit.min.36 luni-144 fl;Cantit.max.-1440 fl
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: IPILIMUMABUM 2
Description: conc pt sol perf; 5mg/ml-40ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-12 fl;Cantit.max.ctr.subs.-120 fl Valoare min.ctr.subs.-630,525.12 lei;Valoare max.ctr.subs.-6,305,251.20 lei Cantit.min.36 luni-144 fl;Cantit.max.-1440 fl
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: IRINOTECANUM
Description: conc pt sol perf; 20mg/ml-5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-22,662.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-90,648.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: IRINOTECANUM 2
Description: conc pt sol perf; 20mg/ml-15ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-74,526.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-298,104.00 lei Cantit.min.36 luni-3600 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: IRINOTECANUM 3
Description: conc pt sol perf; 4.3mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-18 fl;Cantit.max.ctr.subs.-180 fl Valoare min.ctr.subs.-71,090.10 lei;Valoare max.ctr.subs.-710,901.00 lei Cantit.min.36 luni-144 fl;Cantit.max.-1440 fl
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: LUSPATERCEPT
Description: pulb pt sol inj; 25mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-240 fl Valoare min.ctr.subs.-158,913.30 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,271,306.40 lei Cantit.min.36 luni-360 fl;Cantit.max.-2880 fl
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: LUSPATERCEPT 2
Description: pulb pt sol inj; 75mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-45 fl;Cantit.max.ctr.subs.-360 fl Valoare min.ctr.subs.-712,407.60 lei;Valoare max.ctr.subs.-5,699,260.80 lei Cantit.min.36 luni-540 fl;Cantit.max.-4320 fl
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: MESNUM
Description: sol inj; 400mg/4ml; fiola 4ml Cantit.min.ctr.subs.-1800 buc;Cantit.max.ctr.subs.-6300 buc Valoare min.ctr.subs.-17,874.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-62,559.00 lei Cantit.min.36 luni-21600 buc;Cantit.max.-75600 buc
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: METHOTREXATUM
Description: compr; 2.5mg; compr Cantit.min.ctr.subs.-300 buc;Cantit.max.ctr.subs.-1800 buc Valoare min.ctr.subs.-228.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,368.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 buc;Cantit.max.-14400 buc
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: MIDOSTAURINUM
Description: caps moi; 25mg; caps moi Cantit.min.ctr.subs.-336 buc;Cantit.max.ctr.subs.-3360 buc Valoare min.ctr.subs.-166,118.40 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,661,184.00 lei Cantit.min.36 luni-2688 buc;Cantit.max.-26880 buc
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: MITOXANTRONUM
Description: conc pt sol inj; 2mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-180 fl Valoare min.ctr.subs.-16,304.40 lei;Valoare max.ctr.subs.-97,826.40 lei Cantit.min.36 luni-360 fl;Cantit.max.-2160 fl
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: MOGAMULIZUMAB
Description: conc pt sol perf; 4mg/ml-5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-72 fl;Cantit.max.ctr.subs.-360 fl Valoare min.ctr.subs.-388,512.72 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,942,563.60 lei Cantit.min.36 luni-576 fl;Cantit.max.-2880 fl
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: NATALIZUMABUM
Description: sol inj; 150mg; preumpluta Cantit.min.ctr.subs.-60 buc;Cantit.max.ctr.subs.-300 buc Valoare min.ctr.subs.-166,627.20 lei;Valoare max.ctr.subs.-833,136.00 lei Cantit.min.36 luni-480 buc;Cantit.max.-2400 buc
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: OBINUTUZUMABUM
Description: conc pt sol perf; 1000mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-340,752.30 lei;Valoare max.ctr.subs.-3,407,523.00 lei Cantit.min.36 luni-240 fl;Cantit.max.-2400 fl
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: PACLITAXELUM
Description: conc pt sol perf; 6mg/ml-5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-90 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-4,989.60 lei;Valoare max.ctr.subs.-33,264.00 lei Cantit.min.36 luni-720 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: PACLITAXELUM 2
Description: conc pt sol perf; 6mg/ml-16.7ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-90 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-6,912.90 lei;Valoare max.ctr.subs.-46,086.00 lei Cantit.min.36 luni-720 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: PACLITAXELUM 3
Description: conc pt sol perf; 6mg/ml-50ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-90 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-22,225.50 lei;Valoare max.ctr.subs.-148,170.00 lei Cantit.min.36 luni-720 fl;Cantit.max.-4800 fl
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: PANITUMUMABUM
Description: conc pt sol perf; 100mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-60 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-78,386.40 lei;Valoare max.ctr.subs.-391,932.00 lei Cantit.min.36 luni-480 fl;Cantit.max.-2400 fl
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: PANITUMUMABUM 2
Description: conc pt sol perf; 100mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-154,072.80 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,540,728.00 lei Cantit.min.36 luni-240 fl;Cantit.max.-2400 fl
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: PATISIRANUM
Description: conc pt sol perf; 2mg/ml-5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-45 fl;Cantit.max.ctr.subs.-240 fl Valoare min.ctr.subs.-1,605,351.15 lei;Valoare max.ctr.subs.-8,561,872.80 lei Cantit.min.36 luni-540 fl;Cantit.max.-2880 fl
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: PEGASPARGASUM
Description: pulb pt sol inj/perf; 3750UI/5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-212,368.20 lei;Valoare max.ctr.subs.-2,123,682.00 lei Cantit.min.36 luni-240 fl;Cantit.max.-2400 fl
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: PEFFILGRASTIMUM
Description: sol inj; 6mg; seringa Cantit.min.ctr.subs.-15 buc;Cantit.max.ctr.subs.-450 buc Valoare min.ctr.subs.-19,661.10 lei;Valoare max.ctr.subs.-589,833.00 lei Cantit.min.36 luni-120 buc;Cantit.max.-3600 buc
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: PERTUZUMABUM
Description: conc pt sol perf; 420mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-15 fl;Cantit.max.ctr.subs.-150 fl Valoare min.ctr.subs.-141,436.80 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,414,368.00 lei Cantit.min.36 luni-180 fl;Cantit.max.-1800 fl
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: RAMUCIRUMABUM
Description: conc pt sol perf; 10mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-60 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-101,776.20 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,017,762.00 lei Cantit.min.36 luni-720 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: ROPEGINTERFERON ALFA-2B
Description: sol inj; 250mcg/0,5ml; seringa Cantit.min.ctr.subs.-6 buc;Cantit.max.ctr.subs.-300 buc Valoare min.ctr.subs.-39,585.72 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,979,286.00 lei Cantit.min.36 luni-48 buc;Cantit.max.-2400 buc
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: SILTUXIMABUM
Description: pulb pt conc pt sol per; 100mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-12 fl;Cantit.max.ctr.subs.-30 fl Valoare min.ctr.subs.-27,404.28 lei;Valoare max.ctr.subs.-68,510.70 lei Cantit.min.36 luni-96 fl;Cantit.max.-240 fl
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: SILTUXIMABUM 2
Description: pulb pt conc pt sol perf; 400mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-24 fl;Cantit.max.ctr.subs.-27 fl Valoare min.ctr.subs.-217,075.20 lei;Valoare max.ctr.subs.-244,209.60 lei Cantit.min.36 luni-192 fl;Cantit.max.-216 fl
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: SIMOCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE)
Description: pulb+solv pt sol inj; 250UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-199,533.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-1,995,330.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-24000 fl
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: SIMOCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE) 2
Description: pulb+solv pt sol inj; 500UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-384,240.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-3,842,400.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-24000 fl
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: SIMOCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE) 3
Description: pulb+solv pt sol inj; 1000UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-771,456.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-7,714,560.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-24000 fl
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: SIMOCTOCOG ALFA (FACTOR VIII DE COAGULARE) 4
Description: pulb+solv pt sol inj; 2000UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-2400 fl Valoare min.ctr.subs.-1,600,335.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-12,802,680.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-19200 fl
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: SIPONIMOD
Description: compr film; 0,25mg; film Cantit.min.ctr.subs.-900 buc;Cantit.max.ctr.subs.-8280 buc Valoare min.ctr.subs.-34,137.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-314,060.40 lei Cantit.min.36 luni-10800 buc;Cantit.max.-99360 buc
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: SIPONIMOD 2
Description: compr film; 1mg; film Cantit.min.ctr.subs.-840 buc;Cantit.max.ctr.subs.-3600 buc Valoare min.ctr.subs.-137,466.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-589,140.00 lei Cantit.min.36 luni-6720 buc;Cantit.max.-28800 buc
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: SIPONIMOD 3
Description: compr film; 2mg; film Cantit.min.ctr.subs.-840 buc;Cantit.max.ctr.subs.-3600 buc Valoare min.ctr.subs.-137,466.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-589,140.00 lei Cantit.min.36 luni-6720 buc;Cantit.max.-28800 buc
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: SUSOCTOCOG ALFA
Description: pulb+solv pt sol inj/perf; 500UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1500 fl Valoare min.ctr.subs.-757,435.50 lei;Valoare max.ctr.subs.-7,574,355.00 lei Cantit.min.36 luni-1200 fl;Cantit.max.-12000 fl
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: TOPOTECANUM
Description: conc pt sol perf; 1mg/ml-1ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-30 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-2,262.90 lei;Valoare max.ctr.subs.-22,629.00 lei Cantit.min.36 luni-240 fl;Cantit.max.-2400 fl
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: TUROCTOCOG ALFA PEGOL
Description: pulb+solv pt sol inj; 500UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-419,394.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-4,193,940.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-24000 fl
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Title: TUROCTOCOG ALFA PEGOL 2
Description: pulb+solv pt sol inj; 1000UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-829,803.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-8,298,030.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-24000 fl
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: TUROCTOCOG ALFA PEGOL 3
Description: pulb+solv pt sol inj; 1500UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-1,240,206.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-12,402,060.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-24000 fl
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Title: TUROCTOCOG ALFA PEGOL 4
Description: pulb+solv pt sol inj; 2000UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-300 fl;Cantit.max.ctr.subs.-3000 fl Valoare min.ctr.subs.-1,650,561.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-16,505,610.00 lei Cantit.min.36 luni-2400 fl;Cantit.max.-24000 fl
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Title: TUROCTOCOG ALFA PEGOL 5
Description: pulb+solv pt sol inj; 3000UI; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1500 fl Valoare min.ctr.subs.-1,235,707.50 lei;Valoare max.ctr.subs.-12,357,075.00 lei Cantit.min.36 luni-1200 fl;Cantit.max.-12000 fl
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: VACCIN BCG
Description: pulb+solv pt susp intravezicala; flac Cantit.min.ctr.subs.-15 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-11,595.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-231,900.00 lei Cantit.min.36 luni-120 fl;Cantit.max.-2400 fl
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Title: VENETOCLAX
Description: cp film; 10mg; cp film Cantit.min.ctr.subs.-42 buc;Cantit.max.ctr.subs.-840 buc Valoare min.ctr.subs.-839.58 lei;Valoare max.ctr.subs.-16,791.60 lei Cantit.min.36 luni-504 buc;Cantit.max.-10080 buc
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Title: VENETOCLAX 2
Description: cp film; 50mg; cp film Cantit.min.ctr.subs.-42 buc;Cantit.max.ctr.subs.-420 buc Valoare min.ctr.subs.-3,995.46 lei;Valoare max.ctr.subs.-39,954.60 lei Cantit.min.36 luni-504 buc;Cantit.max.-5040 buc
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Title: VENETOCLAX 3
Description: cp film; 100mg; cp film Cantit.min.ctr.subs.-336 buc;Cantit.max.ctr.subs.-3360 buc Valoare min.ctr.subs.-61,138.56 lei;Valoare max.ctr.subs.-611,385.60 lei Cantit.min.36 luni-4032 buc;Cantit.max.-40320 buc
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Title: VINBLASTINUM
Description: sol inj; 1mg/ml-10ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-450 fl Valoare min.ctr.subs.-8,763.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-26,289.00 lei Cantit.min.36 luni-1800 fl;Cantit.max.-5400 fl
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Title: VINCRISTINUM
Description: pulb pt sol inj/perf; 1mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-450 fl;Cantit.max.ctr.subs.-1200 fl Valoare min.ctr.subs.-21,424.50 lei;Valoare max.ctr.subs.-57,132.00 lei Cantit.min.36 luni-5400 fl;Cantit.max.-14400 fl
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: VINORELBINUM
Description: conc pt sol perf; 10mg/ml-1ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-90 fl;Cantit.max.ctr.subs.-300 fl Valoare min.ctr.subs.-9,495.90 lei;Valoare max.ctr.subs.-31,653.00 lei Cantit.min.36 luni-1080 fl;Cantit.max.-3600 fl
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: VINORELBINUM 2
Description: conc pt sol perf; 10mg/ml-5ml; flac Cantit.min.ctr.subs.-6 fl;Cantit.max.ctr.subs.-60 fl Valoare min.ctr.subs.-1,573.68 lei;Valoare max.ctr.subs.-15,736.80 lei Cantit.min.36 luni-48 fl;Cantit.max.-480 fl
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Title: BENDAMUSTINUM 3
Description: conc pt sol perf; 100mg; flac Cantit.min.ctr.subs.-150 fl;Cantit.max.ctr.subs.-600 fl Valoare min.ctr.subs.-27,022.50 lei;Valoare max.ctr.subs.-108,090.00 lei Cantit.min.36 luni-1800 fl;Cantit.max.-7200 fl
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: RURIOCTOCOG ALFA PEGOL
Description: pulb+solv pt sol inj 600UI/ml-5 ml flac Cantit.min.ctr.subs.-60 fl;Cantit.max.ctr.subs.-450 fl Valoare min.ctr.subs.-467,886.00 lei;Valoare max.ctr.subs.-3,509,145.00 lei Cantit.min.36 luni-720 fl;Cantit.max.-5400 fl
Internal identifier: 101