701960-2026 - Result
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Broker dienstverlening voor tijdelijk personeel
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Broker dienstverlening voor tijdelijk personeel
Description: Tribuut Belastingsamenwerking zoekt een broker die als intermediair optreedt tussen Tribuut en toeleveranciers voor het werven, selecteren, contracteren en administreren van tijdelijk personeel. Het betreft functies op het gebied van WOZ-taxateurs, medewerkers gegevensbeheer, medewerkers invordering en medewerkers frontoffice. Raamovereenkomst voor brokerdienstverlening voor tijdelijk personeel voor de duur van 2 jaar met 2 maal een optie tot verlenging met 1 jaar. De maximale waarde bedraagt € 3.000.000 excl. BTW.
Internal identifier: TRIBUUT-2026-BROKER
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: -