702106-2026 - Result
Netherlands – Company health services – Europees Openbare Aanbesteding - Arbodienstverlening
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Europees Openbare Aanbesteding - Arbodienstverlening
Description: Stichting WIJ Groningen (hierna: WIJ Groningen) heeft het voornemen één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van arbodienstverlening. De opdracht heeft tot doel WIJ Groningen te ondersteunen bij de uitvoering en verdere doorontwikkeling van haar preventie‑, inzetbaarheids‑ en verzuimbeleid, passend bij het eigen‑regiemodel en de gedragsmatige visie op inzetbaarheid en verzuim, en bij de ontwikkelfase waarin de organisatie zich bevindt. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 836.000. De maximale waarde bedraagt €936.000,- exclusief BTW. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Internal identifier: WIJ-2026-001
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De raamovereenkomst heeft een looptijd van twee jaar, met ingang van 1 januari 2027 en eindigt op 31 december 2028. De raamovereenkomst kan maximaal éénmaal twee jaar worden verlengd.
Beschrijving: Stichting WIJ Groningen (hierna: WIJ Groningen) heeft het voornemen één opdrachtnemer te contracteren voor de uitvoering van arbodienstverlening. De opdracht heeft tot doel WIJ Groningen te ondersteunen bij de uitvoering en verdere doorontwikkeling van haar preventie‑, inzetbaarheids‑ en verzuimbeleid, passend bij het eigen‑regiemodel en de gedragsmatige visie op inzetbaarheid en verzuim, en bij de ontwikkelfase waarin de organisatie zich bevindt. Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 836.000. De maximale waarde bedraagt €936.000,- exclusief BTW. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan deze raming.
Interne identificatiecode: WIJ-2026-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: