702149-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ,,Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за срок от 24 месеца“ по обособени позиции: ОП№1: „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки и лекотоварни автомобили “ ОП№2: „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за товарни автомобили“ ОП№3: „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за селскостопански машини (трактори и други – земеделска и горска техника )“
Description: Предназначението на настоящата обществена поръчка е свързано с осигуряване на нормално техническо състояние на моторните превозни средства (МПС), предоставени за управление на ТП ДЛС Тунджа, за да могат същите да се ползват по предназначение при нормалната им експлоатация, включително в обстановка на тежки теренни условия, предвид функциите на стопанството определени със ЗГ и ЗЛОД. Обществена поръчка е свързана с осигуряване (доставка) на нови, неупотребявани гуми, както и услуги по демонтаж, лепене, баланс, изправяне на джанти, вулканизация, монтаж и други сходни на тях услуги за гуми.
Internal identifier: 611095
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34350000 Tyres for heavy/light-duty vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Обособена позиция №1: „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки и лекотоварни автомобили за срок от 24 месеца“
Description: Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за леки и лекотоварни автомобили ​​​​​​​собственост на ТП ДЛС Тунджа
Internal identifier: 611113
Lot: LOT-0002
Title: Обособена позиция №2: „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за товарни автомобили за срок от 24 месеца“
Description: Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за товарни автомобил собственост на ТП ДЛС Тунджа
Internal identifier: 611118
Lot: LOT-0003
Title: Обособена позиция №3: „Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за селскостопански машини (трактори и други – земеделска и горска техника за срок от 24 месеца)“
Description: Доставка, монтаж и баланс на гуми и джанти за селскостопански машини (трактори и други – земеделска и горска техника
Internal identifier: 611119