2. Procedure
Procedure
Title: Civieltechnische werkzaamheden Waterschap AGV -Meerjarig onderhoud bestratingen
Description: Waterschap Amstel, Gooi en Vecht sluit een raamovereenkomst af voor het uitvoeren van meerjarig correctief civieltechnisch onderhoud op haar locaties. De werkzaamheden omvatten onder meer bestratingswerkzaamheden, grondwerk, rioolherstel, bemalingswerkzaamheden en kleine waterbouwkundige werkzaamheden. De opdracht wordt op afroep uitgevoerd en is gericht op het waarborgen van de continuïteit, veiligheid en kwaliteit van de infrastructuur en terreinen van de opdrachtgever.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45233222 Paving and asphalting works
Additional classification (cpv): 45233141 Road-maintenance works, 45233252 Surface work for streets
5. Lot
Lot: LOT-0000
702350-2026 - Mededinging
Nederland – Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden – Civieltechnische werkzaamheden Waterschap AGV -Meerjarig onderhoud bestratingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45233252 Wegdekwerkzaamheden voor straten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000