2. Procedure
Procedure
Title: DFP.271.159.2026.LS - Dzierżawa aparatów wraz z dostawą materiałów do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Dzierżawa aparatów wraz z dostawą materiałów do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1
Description: 1. Cewniki do ultrasonografii wewnątrzwieńcowej - 100 sztuk; 2. Prowadnik do FFR oparty na technologii włókna optycznego - 50 sztuk; 3. Dzierżawa systemu do obrazowania ultrasonograficznego IVUS z opcją FFR (1 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2
Description: 1. Cewnik RotaPro z łącznikiem - 100 zestawów; 2. Prowadniki do aterektomii rotacyjnej - 50 sztuk; 3. Dzierżawa konsoli elektronicznej do aterektomii rotacyjnej (1 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3
Description: 1. Prowadniki do FFR - 50 sztuk; 2. Dzierżawa konsoli do pomiaru cząstkowej rezerwy wewnątrzwieńcowej (1 szt.) - przez 12 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4
Description: 1. Cewniki do obrazowania IVUS/NIRS - 100 sztuk; 2. Dzierżawa konsoli do obrazowania wewnątrznaczyniowego IVUS/NIRS (1 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5
Description: 1. Zestaw cewników do litotrypsji wewnątrznaczyniowej - 300 sztuk; 2. Dzierżawa konsoli do litotrypsji wewnątrzwieńcowej wraz z okablowaniem i aktualnym oprogramowaniem (1 szt.) - przez 12 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6
Description: 1. Cewniki do optycznej tomografii koherentnej (OCT) - 600 sztuk; 2. Dzierżawa konsoli do OCT (1 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 6
Lot: LOT-0007
Title: Część 7
Description: 1. Cewniki przedłużające dostępne z otworami bocznymi - 130 zestawów; 2. Mikrocewniki niskoprofilowe do pomiaru cząstkowej rezerwy wieńcowej FFR - 150 zestawów; 3. Cewnik z przetwornikiem - 130 sztuk; 4. Dzierżawa konsoli - 1 szt.) - przez 36 miesięcy; 5. Dzierżawa mobilnej konsoli do IVUS (1 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 7
Lot: LOT-0008
Title: Część 8
Description: 1. Zgłębnik nosowo-żołądkowy - 2 700 sztuk; 2. Worek 1,3l napełniany od góry - 50 sztuk; 3. Worek 1,3l napełniany od góry - 40 sztuk; 4. Zestaw do żywienia dojelitowego - 25 000 sztuk; 5. Konektor do połączenia strzykawki typu EnFit - 12 000 sztuk; 6. Przyrząd do żywienia dojelitowego grawitacyjny - 60 sztuk; 7. Przyrząd uniwersalny do żywienia dojelitowego grawitacyjny - 9 200 sztuk; 8. Zgłębnik poliuretanowy do żywienia dojelitowego - 1 100 sztuk; 9. Zgłębnik nosowo-jelitowy przeznaczony do żywienia dojelitowego - 20 sztuk; 10. Zgłębnik gastrostomijny zakładany pod kontrolą endoskopii - 60 sztuk; 11. Dzierżawa pomp do żywienia dojelitowego (67 szt.) - przez 24 miesiące.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 8
Lot: LOT-0009
Title: Część 9
Description: 1. Jałowy piankowy zestaw opatrunkowy do terapii podciśnieniowej - 1 400 zestawów; 2. Jałowy piankowy zestaw opatrunkowy do terapii podciśnieniowej - 2 000 zestawów; 3. Jałowy piankowy zestaw opatrunkowy do terapii podciśnieniowej - 1 300 zestawów; 4. Jałowy piankowy zestaw do doraźnego zamknięcia jamy brzusznej - 200 zestawów; 5. Port z drenem typu Soft Port wypełnionym dwoma różnymi tworzywami - 300 sztuk; 6. Opatrunek z zawartością srebra nanokrystalicznego - 12 sztuk; 7. Opatrunek z zawartością srebra nanokrystalicznego - 12 sztuk; 8. Kanister z substancją żelującą wysięk - 1 500 sztuk; 9. Jednorazowy pojemnik do zbiórki płynów i tkanek - 500 sztuk; 10. Kanister z substancją żelującą - 2 000 sztuk; 11. Jednorazowy pojemnik do zbiórki płynów i tkanek - 1 000 sztuk; 12. Dzierżawa urządzenia do terapii NPWT (34 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 9
Lot: LOT-0010
Title: Część 10
Description: 1. Neurochirurgiczna sonda typu Dopplera - 200 sztuk; 2. Dzierżawa aparatu do obrazowania przepływu krwi w mikro naczyniach (1 szt.) - przez 12 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 10
Lot: LOT-0011
Title: Część 11
Description: 1. Cewnik punktowy elektroda - 70 sztuk; 2. Cewnik punktowy elektroda - 10 sztuk; 3. Cewnik typu ""balon"" - 20 sztuk; 4. Cewnik punktowy elektroda - 20 sztuk; 5. Cewnik typu ""motylek"" - 20 sztuk; 6. Dzierżawa Generatora RFA do ablacji przełyku Barretta (1 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 11
Lot: LOT-0012
Title: Część 12
Description: 1. Jednokanałowa igła do biopsji mammotomicznych - 800 sztuk; 2. Zestaw wprowadzający do MRI - 500 sztuk; 3. Adapter przedłużajacy do IGLY MRI - 60 sztuk; 4. Igła biopsyjna do biopsji - 1 800 sztuk; 5. Kaseta do zestawu ssąco-płuczący - 500 sztuk; 6. Pojemnik próżniowy - 800 sztuk; 7. Prowadnik igły biopsyjnej - 700 sztuk; 8. Znacznik tkanki gruczołu sutkowego - 1 300 sztuk; 9. Marker tkankowy jałowy przyrząd - 1 500 sztuk; 10. Dzierżawa Systemu Biopsyjnego (4 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 12
Lot: LOT-0013
Title: Część 13
Description: 1. Wkład do podgrzewacza krwi - 500 sztuk; 2. "Dzierżawa sprzętu do prowadzenia terapii nerkozastępczych (4 szt.) - przez 36 miesięcy.
Internal identifier: DFP.271.159.2026.LS - Część 13