2. Procedure
Procedure
Title: ŚWIADCZENIE USŁUG OCHRONY OSÓB I MIENIA PRZEZ SPECJALISTYCZNĄ UZBROJONĄ FORMACJĘ OCHRONNĄ (SUFO) W SYSTEMIE ZMIANOWYM – CAŁODOBOWYM
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego - 360 posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Cholerzyn - WCR Oświęcim, - WCR Nowy Targ, - 112 blp - 11 MBOT w m. Oświęcim przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną (SUFO), w systemie zmianowym – całodobowym, polegające na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Wykonawcy, oraz interwencji w razie potrzeby na terenach chronionych grupy interwencyjnej Wykonawcy, a także konwojowanie 2 (dwa) razy w tygodniu wartości pieniężnych dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach z podziałem zakresu zamówienia na cztery niżej wymienione zadania: Zadanie nr 1 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego – 360. posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Cholerzyn w tym: • zadanie nr 1a – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach oraz obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego – położonym w m. Cholerzyn i konwojowanie 2 (dwa) razy w tygodniu wartości pieniężnych dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach; • zadanie nr 1b – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów; • zadanie nr 1c – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego - 360. posterunku radiolokacyjnego dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia; Zadanie nr 2 – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Oświęcim; Zadanie nr 3 – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Nowy Targ; Zadanie nr 4 – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 112 blp - 11 MBOT położonym w m. Oświęcim. Zamawiający dopuszcza możliwość składania wniosków/ofert częściowych, tj. na zadanie nr 1 (które obejmuje zadanie nr 1a, nr 1b i nr 1c), zadanie nr 2, zadanie nr 3 i zadanie nr 4. Zamawiający nie dopuszcza składania wniosków/ofert częściowych obejmujących część przedmiotu zamówienia w zakresie poszczególnych zadań. 2. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na mocy art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, tj.: Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Zgodnie z art. 405 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający może odstąpić od odrzucenia wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub oferty wykonawcy, w stosunku do którego zachodzą podstawy wykluczenia, o których mowa w art. 405 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, jeżeli stosowne zastrzeżenie zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu i jest uzasadnione interesem ogólnym.
Internal identifier: 25/O/OCHR/2026
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia, Zamawiający skraca termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 79711000 Alarm-monitoring services, 79715000 Patrol services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów, obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego – 360. posterunek radiolokacyjny (...)
Description: Zadanie nr 1 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: - 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach (8.BLTr), - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów - obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego – 360. posterunek radiolokacyjny dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia - obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków - 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Cholerzyn w tym: • zadanie nr 1a – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 8. Bazie Lotnictwa Transportowego w Balicach oraz obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejon Wsparcia Teleinformatycznego – położonym w m. Cholerzyn i konwojowanie 2 (dwa) razy w tygodniu wartości pieniężnych dla 8. Bazy Lotnictwa Transportowego w Balicach; • zadanie nr 1b – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym Regionalnego Centrum Informatycznego Kraków – 3. Rejonu Wsparcia Teleinformatycznego położonym w m. Zabierzów; • zadanie nr 1c – świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w obiekcie technicznym 3. Batalionu Radiotechnicznego - 360. posterunku radiolokacyjnego dalekiego zasięgu położonym w m. Brzoskwinia;
Internal identifier: 25/O/OCHR/2026/1
Options:
Description of the options: Na podstawie art. 441 ustawy, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z opcji. Opcja obejmuje świadczenie usług ochrony osób i mienia w zakresie analogicznym do zamówienia podstawowego, na okres od 01.01.2028 r. do 31.12.2028 r. Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę przekazując mu pisemne zawiadomienie w terminie do dnia 29.11.2027 r. W przypadku skorzystania z opcji, Zamawiający może wykorzystać ją w całości lub części. Zawiadomienie będzie zawierać informację o okresie, w zakresie którego Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Oświęcim
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Oświęcim
Internal identifier: 25/O/OCHR/2026/2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Nowy Targ
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w WCR Nowy Targ
Internal identifier: 25/O/OCHR/2026/3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4 - świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 112 blp - 11 MBOT położonym w m. Oświęcim
Description: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w 112 blp - 11 MBOT położonym w m. Oświęcim.
Internal identifier: 25/O/OCHR/2026/4