702797-2026 - Competition
Poland – Renal support devices – Dzierżawa urządzeń do terapii nerkozastępczej
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dzierżawa urządzeń do terapii nerkozastępczej
Description: Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa urządzeń do terapii nerkozastępczej obejmująca dwie części. Część nr 1- obejmuje dzierżawę 6 urządzeń do terapii nerkozastępczej Część nr 2 - obejmuje dzierżawę 12 urządzeń do terapii nerkozastępczej w zamówieniu gwarantowanym oraz do 6 dodatkowych urządzeń w ramach prawa opcji ilościowej .
Internal identifier: ZP.058.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Art. 138 ust. 4 Ustawy PZP (Dz.U.2024.1320 t.j.) Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33181000 Renal support devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dzierżawa 6 urządzeń do terapii nerkozastępczej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne zostały określone w załączniku nr 2a do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Część 1
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji zawarte są w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 8 do SWZ.
Lot: LOT-0002
Title: Dzierżawa 12 urządzeń do terapii nerkozastępczej
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne zostały określone w załączniku nr 2b do SWZ Opis przedmiotu zamówienia.
Internal identifier: Część 2