2. Procedure
Procedure
Title: Arbodienstverlening t.b.v. RAV Brabant Midden-West-Noord
Description: Het uitgangspunt van deze aanbesteding is een partnership waarbij van de arbodienst meer wordt verwacht dan het voldoen aan de wettelijke verplichtingen in het kader van (preventie van) ziekteverzuimbegeleiding en re-integratie. Het doel is het contracteren van een partner die meedenkt, adviseert en handelt op alle niveaus binnen onze organisatie. 0
Internal identifier: HSCDOC-1368817716-6788
Type of procedure: Open
Main features of the procedure: -
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Arbodienstverlening
Description: Arbodienstverlening tbv RAV
Internal identifier: 1