2. Procedure
Procedure
Title: Revitalizace Dukelská kasárna Opava – objekt 01, objekt 04 – stavební práce
Description: Předmětem této veřejné zakázky je: a. realizace vlastní Stavby, jejímž předmětem jsou stavební úpravy stávajících objektů č. 1 a č. 4 v areálu bývalých Dukelských kasáren v Opavě a změna jejich užívání na bytové domy, včetně souvisejících stavebních prací, technických zařízení a napojení, a to v rozsahu stanoveném Smlouvou a příslušnou projektovou dokumentací; b. demolice objektu 07; c. projekční činnost v rozsahu dokumentace změny stavby před dokončením specifikována v článku IV. Smlouvy; d. zajištění výkonu funkce odpovědného geodeta po dobu realizace stavby, včetně geodetického zaměření a technické zprávy jednotlivých stavebních objektů (geometrické zaměření dle skutečného provedení stavby) v počtu 3 ks v grafické formě a 1x v digitální formě v systému JTSK a B.p.v., včetně geodetického zaměření položek inženýrských sítí v souladu s požadavky jejich vlastníků a provozovatelů; e. zajištění vypracování geometrických plánů na zřízení věcných břemen a díla pro vklad do katastru nemovitostí příslušného katastrálního úřadu; f. inženýrská činnost související se změnou stavby před dokončením a kolaudací stavby, tj. veškerá nezbytná inženýrská činnost související s případnou změnou Stavby před dokončením a následnou kolaudací Stavby; g. zajištění supervize v rámci celé realizace Stavby, tj. komunikace a konzultace s Objednatelem, případně s osobou zajišťující kooperaci v rámci realizace Díla; součástí této části předmětu Smlouvy je rovněž provedení auditu a případných úprav současné Projektové dokumentace, pokud bude nalezeno pochybení, které bude v rozporu s legislativou či navrženým technickým a technologickým řešením. h. zajištění veškerých souvisejících činností nezbytných pro řádné dokončení Stavby, její uvedení do provozu a předání Objednateli, včetně zajištění všech potřebných zkoušek, revizí, měření, dokladů, certifikátů a dalších podkladů vyžadovaných právními předpisy, příslušnými orgány veřejné správy nebo správci technické infrastruktury; i. zajištění součinnosti při předání a převzetí Stavby, odstranění vad a nedodělků zjištěných při přejímacím řízení a poskytnutí nezbytné součinnosti při uvedení Stavby do řádného užívání. Další činnosti definované ve Smlouvě a její přílohách, nebo v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Internal identifier: DK SP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45211000 Construction work for multi-dwelling buildings and individual houses, 45213000 Construction work for commercial buildings, warehouses and industrial buildings, buildings relating to transport, 45260000 Roof works and other special trade construction works, 45400000 Building completion work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: uvedena v čl. XVIII. smlouvy