2. Procedure
Procedure
Title: CONSUMABILE PENTRU CRANIOTOMUL MEDTRONIC MIDAS REX MR8
Description: CONSUMABILE PENTRU CRANIOTOMUL MEDTRONIC MIDAS REX MR8-Toate produsele trebuie sa fie compatibile cu Craniotomul MEDTRONIC MIDAS REX MR8 aflat in dotarea unitatii noastre- conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare. (Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017). Pentru mai multe detalii se va consulta caietul de sarcini atasat in cadrul documentelor de atribuire.
Internal identifier: 4208498/2026/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: - „CONSUMABILE PENTRU CRANIOTOMUL MEDTRONIC MIDAS REX MR8” - Toate produsele trebuie sa fie compatibile cu Craniotomul MEDTRONIC MIDAS REX MR8 aflat in dotarea unitatii noastre, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile. Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare. (Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
Internal identifier: 1