702982-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – Zakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowym) dla Urzędu Miasta Wrocławia
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i wdrożenie systemu klasy ERP w obszarze HR (kadrowo-płacowym) dla Urzędu Miasta Wrocławia
Description: 1. Przedmiotem Umowy w ramach zamówienia podstawowego jest: a. Przeprowadzenie przez Wykonawcę Analizy Systemowej i przygotowanie dokumentu Analizy Systemowej dla wymagań wskazanych w Załączniku nr 1 do umowy dla wymagań z priorytetami o poziomie 1, a także z priorytetami o poziomie 2 zaoferowanymi przez Wykonawcę, wskazanymi w Załączniku nr 1 do Umowy dla Klienta, b. Przygotowanie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej wg wymagań Analizy Systemowej, c. Udostępnienie Systemu w wersji testowej i produkcyjnej do korzystania d. Dostarczenie, udzielenie licencji, zainstalowanie, i skonfigurowanie niezbędnego oprogramowania middleware; w tym bazodanowego i serwerowego dla warstwy aplikacyjnej, e. Zainstalowanie i skonfigurowanie Systemu w uzgodniony sposób na uzgodnionych zasobach, f. Migracja danych z dotychczasowych systemów wykorzystywanych przez UMW do Systemu, g. Świadczenie usługi Asysty Stanowiskowej w liczbie łącznej nie większej niż 80 roboczogodzin, h. Przygotowanie i przekazanie Zamawiającemu Dokumentacji, i. Świadczenie Usług Utrzymania, przez okres 12 miesięcy od momentu zakończenia świadczenia przez Wykonawcę Wstępnych Usług Utrzymania lub od momentu Udostępnienia Systemu, w wersji produkcyjnej, do korzystania, w przypadku gdy nie będzie świadczenia Wstępnych usług utrzymania, j. Przeprowadzenie szkoleń dla 2 grup Użytkowników Systemu, k. Przeprowadzenie szkoleń dla Administratorów (1 grupa), l. Udzielenie licencji na korzystanie z Systemu w wersji testowej i produkcyjnej 2. Przedmiotem umowy objętym prawem opcji jest: a. Świadczenie Usług Utrzymania po ustaniu Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, przez okres 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy w postaci oświadczenia Zamawiającego, złożonego nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu utrzymania. b. Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 1.000 Roboczogodzin c. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania – od dnia odbioru Systemu do dnia Udostępnienia Systemu do korzystania d. Uruchomienie szyfrowania danych w Systemie, w ramach wymagań WT.12, Wt.13, WT.14, WT.15; e. Uruchomienie wymagań W-A.1.1.1 - W-AA.4.1.31 dla części Systemu poza Portalem Pracownika. W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacja zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa zostały wskazane w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie Umowy .
Internal identifier: CUI-ZZ.3201.22.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: 2. Przedmiotem umowy objętym prawem opcji jest: a. Świadczenie Usług Utrzymania po ustaniu Usług Utrzymania w zamówieniu podstawowym, przez okres 84 miesięcy kalendarzowych, z zastrzeżeniem że opcja w zakresie Usług Utrzymania może być uruchamiane sukcesywnie, na 12 miesięcy w postaci oświadczenia Zamawiającego, złożonego nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu utrzymania. b. Świadczenie Usług Rozwoju w maksymalnej ilości 1.000 Roboczogodzin c. Świadczenie Wstępnych usług utrzymania – od dnia odbioru Systemu do dnia Udostępnienia Systemu do korzystania d. Uruchomienie szyfrowania danych w Systemie, w ramach wymagań WT.12, Wt.13, WT.14, WT.15; e. Uruchomienie wymagań W-A.1.1.1 - W-AA.4.1.31 dla części Systemu poza Portalem Pracownika. W zakresie zamówienia objętego prawem opcji Zamawiający ma wyłącznie prawo zlecenia usług, a nie obowiązek ich zamówienia. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać w całości lub w części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania jakościowe oraz warunki realizacja zamówienia podstawowego i zamówienia w ramach prawa zostały wskazane w SWZ i załącznikach do niego, w tym w Projekcie Umowy .