703044-2024 - Competition
Netherlands – Software supply services – Google Workspace for Education licenties
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Google Workspace for Education licenties
Description: SIVON stelt dit Dynamisch aankoopsysteem in voor en namens haar leden. Deze DAS is bestemd voor huidige en toekomstig aangesloten leden van SIVON. Leden hebben het recht en niet de verplichting om GWfE licenties in te kopen via dit DAS. De exacte omvang van de afname door de leden van SIVON is op voorhand niet te geven. Dit heeft mede te maken met het nog sterk groeiende ledenaantal van SIVON. De verwachting is dat een groot deel van de bestaande Google gebruikers in de komende drie jaar over zal stappen naar het gebruik van GWfE licenties. Op basis van een analyse onder gebruikers in het Primair onderwijs en het marginaal gebruik in het Voortgezet onderwijs is de verwachting dat potentieel 400.000 GWfE licenties afgenomen zullen worden.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Google Workspace for Education
Description: De levering van Google Workspace for Education licenties.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Deze DAS kent na instelling een looptijd van 2 jaar en de ingangsdatum is 1 januari 2025. Na het einde van de initiële periode kan deze 1 maal verlengd worden met 1 jaar tot uiterlijk 31 december 2027.