2. Procedure
Procedure
Title: Zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywej
Description: Na przedmiot zamówienia składa się zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ.
Internal identifier: 01/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawcy zobowiązani są do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. Podstawy wykluczenia oraz warunki udziału w postępowaniu zawarto w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia. Wszelkie inne informacje niezawarte w niniejszym ogłoszeniu zawarto w treści SWZ. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services, 34144000 Special-purpose motor vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Na przedmiot zamówienia składa się zakup i dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzywej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik do SWZ. Przed sporządzeniem oferty należy zapoznać się również ze wzorem umowy (załącznik do postępowania).