2. Procedure
Procedure
Title: Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Stara Biała oraz z PSZOK w Ogorzelicach
Description: Przedmiot zamówienia został podzielony na II części: a)Część I - Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Stara Biała oraz z PSZOK w Ogorzelicach następujących frakcji odpadów komunalnych: - tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, - papier, tektura, - szkło, - niesegregowane (pozostałe po segregacji) b)Część II - Odebranie i zagospodarowanie bioodpadów z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Stara Biała oraz z PSZOK w Ogorzelicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w załączniku nr 1 do projektu umowy pn.: „Opis Przedmiotu Zamówienia”.
Internal identifier: IR.ZP.271.21.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część I - Odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Stara Biała oraz z PSZOK w Ogorzelicach następujących frakcji odpadów komunalnych: - tworzywa sztuczne, metale, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, - papier, tektura, - szkło, - niesegregowane (pozostałe po segregacji)
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w załączniku nr 1 do projektu umowy pn.: „Opis Przedmiotu Zamówienia”
Internal identifier: IR.ZP.271.21.1.2026
Lot: LOT-0002
Title: Część II - Odebranie i zagospodarowanie bioodpadów z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Stara Biała oraz z PSZOK w Ogorzelicach.
Internal identifier: IR.ZP.271.21.2.2026