2. Procedure
Procedure
Title: Website Werkzaak Rivierenland
Description: De huidige website (www.werkzaakrivierenland.nl) voldoet niet langer optimaal aan de eisen en verwachtingen van zowel interne als externe doelgroepen. Het platform is enigszins verouderd, minder gebruiksvriendelijk in beheer en biedt onvoldoende ondersteuning voor de huidige communicatiebehoeften van de organisatie. De afgelopen jaren heeft Werkzaak Rivierenland een belangrijke ontwikkeling doorgemaakt. Om de ambities van Werkzaak Rivierenland te ondersteunen, wil Werkzaak Rivierenland beschikken over een modern, toegankelijk en toekomstbestendig websiteplatform. Daarbij wordt gezocht naar een professionele en ervaren leverancier die niet alleen de nieuwe website kan realiseren, maar ook als strategische partner kan bijdragen aan een duurzame doorontwikkeling van de online dienstverlening. De opdracht wordt vastgelegd in een door opdrachtgever en opdrachtnemer te ondertekenen overeenkomst. De geplande startdatum van de overeenkomst is 1 april 2027. Er wordt gestreefd om de livegang van de nieuwe website in de zomer van 2027 te laten plaats vinden. De overeenkomst kent een initiële looptijd van 4 jaar en eindigt op 31 maart 2031. Na de initiële looptijd kan de overeenkomst 3x met één (1) jaar verlengd worden. De overeenkomst eindigt van rechtswege uiterlijk op 31 maart 2034.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Bij toepassing van een openbare procedure zou het te verwachten aantal inschrijvers leiden tot disproportioneel hoge kosten voor alle betrokken partijen, in verhouding tot het te verwachten rendement van de opdracht. Door te kiezen voor een niet openbare procedure kan een voorselectie plaatsvinden. Het aantal te selecteren gegadigden voor de gunningsfase is vastgesteld op een niveau dat een redelijke verhouding waarborgt tussen de te leveren inspanningen en de kans op het verkrijgen van de opdracht.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72413000 World wide web (www) site design services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1