2. Procedure
Procedure
Title: WGA-ERD verzekering ten behoeve van Esprit Scholen
Description: WGA-ERD verzekering ten behoeve van Esprit Scholen De verzekeringsovereenkomst dient in te gaan op 1 januari 2027 en een looptijd van één (1) of drie (3) jaar te hebben. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van telkens 1 (een) of telkens drie (3) jaar, met inachtneming van het bepaalde in het Programma van Eisen. De maximale looptijd van de verzekering, inclusief verlengingen is negen (9) jaar.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De verzekeringsovereenkomst dient in te gaan op 1 januari 2027 en een looptijd van één (1) of drie (3) jaar te hebben. Na deze initiële verzekeringstermijn is er sprake van een doorlopende, wederzijdse verlengingsmogelijkheid van telkens 1 (een) of telkens drie (3) jaar, met inachtneming van het bepaalde in het Programma van Eisen. De maximale looptijd van de verzekering, inclusief verlengingen is negen (9) jaar. Voor meer informatie verwijzen wij u naar het aanbestedingsdocument en programma van eisen.