2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa urządzeń komputerowych KU.2301.117.2026
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, do Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Część 1. Dostawa komputerów przenośnych notebook – 21 szt. Część 2. Dostawa komputera stacjonarnego specjalistycznego do obsługi skanera wielkoformatowego – 1 zestaw Część 3. Dostawa komputera stacjonarnego do obróbki grafiki – 1 zestaw Część 4. Dostawa komputera przenośnego do obróbki dokumentów PDF – 1 sztuka Część 5. Dostawa sprzętu komputerowego do obsługi multimediów Część 6. Dostawa komputerów stacjonarnych – 3 zestawy 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ
Internal identifier: KU.2301.117.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30236000 Miscellaneous computer equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1. Dostawa komputerów przenośnych notebook – 21 szt.
Description: Dostawa komputerów przenośnych notebook – 21 szt.
Internal identifier: KU.2301.117.2026 cz 1
Lot: LOT-0002
Title: Część 2. Dostawa komputera stacjonarnego specjalistycznego do obsługi skanera wielkoformatowego – 1 zestaw
Description: Dostawa komputera stacjonarnego specjalistycznego do obsługi skanera wielkoformatowego – 1 zestaw
Internal identifier: KU.2301.117.2026 cz 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3. Dostawa komputera stacjonarnego do obróbki grafiki – 1 zestaw
Description: Dostawa komputera stacjonarnego do obróbki grafiki – 1 zestaw
Internal identifier: KU.2301.117.2026 cz 3
Lot: LOT-0004
Title: Część 4. Dostawa komputera przenośnego do obróbki dokumentów PDF – 1 sztuka
Description: Dostawa komputera przenośnego do obróbki dokumentów PDF – 1 sztuka
Internal identifier: KU.2301.117.2026 cz 4
Lot: LOT-0005
Title: Część 5. Dostawa sprzętu komputerowego do obsługi multimediów
Description: Dostawa sprzętu komputerowego do obsługi multimediów
Internal identifier: KU.2301.117.2026 cz 5
Lot: LOT-0006
Title: Część 6. Dostawa komputerów stacjonarnych – 3 zestawy
Description: Dostawa komputerów stacjonarnych – 3 zestawy
Internal identifier: KU.2301.117.2026 cz 6