2. Procedure
Procedure
Title: Προμήθεια: Υποέργο 1 «Ανάπτυξη των Δράσεων του Market Place Δήμου Ηράκλειας» Πράξη «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Δήμου Ηράκλειας» (ΜΙS 5226791)
Description: Προμήθεια: Υποέργο 1 «Ανάπτυξη των Δράσεων του Market Place Δήμου Ηράκλειας» Πράξη «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Δήμου Ηράκλειας» (ΜΙS 5226791)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48420000 Facilities management software package and software package suite
Additional classification (cpv): 48421000 Facilities management software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Προμήθεια: Υποέργο 1 «Ανάπτυξη των Δράσεων του Market Place Δήμου Ηράκλειας» Πράξη «Ψηφιακός Μετασχηματισμός Δήμου Ηράκλειας» (ΜΙS 5226791) (Προϋπολογισμός: 270.900,00 € πλέον ΦΠΑ)