704355-2026 - Competition
Slovakia – Software support services – Zabezpečenie supervíznej podpory NIS MEDEA
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zabezpečenie supervíznej podpory NIS MEDEA
Description: Zámerom verejného obstarávateľa je obstaranie poskytnutia servisných služieb pre zabezpečenie a podporu prevádzky Nemocničného informačného systému (NIS) verejného obstarávateľa – na obdobie 24 mesiacov (2 roky) s výpovednou dobou 3 mesiace.. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1. Opis predmetu zákazky a B.2 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky.
Internal identifier: VS 2.26 SZK
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72261000 Software support services
5. Lot
Lot: LOT-0001