704438-2026 - Competition
Czechia – Property insurance services – Pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za újmu Správy a údržby silnic Pardubického kraje
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za újmu Správy a údržby silnic Pardubického kraje
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je pojištění nemovitého a movitého majetku a odpovědnosti za újmu Správy a údržby silnic Pardubického kraje. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v přílohách ZD č. 1-3 – Specifikace předmětu veřejné zakázky (textová + tabulková část a Seznam adres cestmistrovství. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky odpovídá v souladu se zákonem hodnotě zakázky za 4 roky plnění
Internal identifier: P26V00000152
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515200 Property insurance services
Additional classification (cpv): 66516000 Liability insurance services, 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku podle § 100 odst. 1 zákona, a to: • Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu výše pojistných limitů v průběhu trvání smlouvy • Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu pojištěných objektů v průběhu trvání smlouvy (přidání nebo odebrání pojištěných objektů, změna hodnoty pojištěného majetku) Zadavatel si vyhrazuje změnu závazku podle § 100 odst. 3 zákona, a to: • Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu typu pojištění v průběhu trvání smlouvy (přidání nového druhu pojištění) • Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu výčtu pojištěných nemovitostí v průběhu trvání smlouvy Hodnota vyhrazených změn závazku podle § 100 odst. 3 zákona nepřesáhne 30% hodnoty původního závazku. Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu kontaktních osob nebo administrativních údajů v průběhu trvání smlouvy.