2. Procedure
Procedure
Title: Usługi w zakresie konwojowania sprzętu bojowego, broni, amunicji, materiałów wybuchowych oraz innych środków i materiałów niebezpiecznych, realizowanych na rzecz 16 WOG w Drawsku Pomorskim
Description: Przedmiotem zamówienia są: Usługi w zakresie konwojowania sprzętu bojowego, broni, amunicji, materiałów wybuchowych oraz innych środków i materiałów nie-bezpiecznych, realizowanych na rzecz 16 WOG w Drawsku Pomorskim. Ilość przeprowadzonych konwojów może ulec zmianie (zmniejszenie lub zwiększenie ich ilości) w zależności od potrzeb Zamawiającego w ramach wartości zamówienia zawartej w umowie. Trasy konwojów: a) wielodniowe – średnio do 475 km od miejsca siedziby Zamawiającego: Wykonawca zapewnia i ponosi koszty za noclegi dla pracowników ochrony; czas konwoju w ciągu 1 dnia średnio do 8 godzin; na Wykonawcy ciąży obowiązek wskazania miejsca depozytu broni pracowników ochrony konwoju w czasie nocnego odpoczynku składu konwoju, b)jednodniowe – średnio do 80 km od miejsca siedziby Zamawiającego: czas konwoju średnio do 6 godzin.
Internal identifier: 459/2025
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Usługi w zakresie konwojowania sprzętu bojowego, broni, amunicji, materiałów wybuchowych oraz innych środków i materiałów niebezpiecznych, realizowanych na rzecz 16 WOG w Drawsku Pomorskim.