2. Procedure
Procedure
Title: Brandverzekering Gemeente Borger-Odoorn
Description: De gemeente Borger-Odoorn wenst een brandverzekering af te sluiten op basis van Uitgebreide gevaren. .
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66515100 Fire insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De Overeenkomst heeft een looptijd van 3 jaar met een wederzijdse optionele verlenging van drie maal twaalf maanden en zal naar verwachting ingaan per 01-01-2027.