2. Procedure
Procedure
Title: 31205571: Transport & Installatie bogen Van Brienenoordbrug.
Description: Als onderdeel van het project Vernieuwen van Brienenoordbrug (VBB) wordt contract 4 Transport & Installatie bogen aanbesteed. Dit contract omvat het management en coördinatie, ontwerp, voorbereiding, uitvoering en nazorg van het horizontaal en verticaal transport van de bestaande, nieuwe en gerenoveerde boogbruggen binnen het project VBB. De projectdoelstelling is een veilige, betrouwbare en kostenefficiënte uitwisseling van de bogen tussen de door Rijkswaterstaat ter beschikking gestelde werf Duivelseiland (Dordrecht) en de pijlers van de Van Brienenoordbrug. Aangezien de wijze van transport van invloed is op het ontwerp van de beide nieuwe boogbruggen, zal de opdrachtnemer onder dit vierde contract op deze punten afstemming moeten zoeken met de Aanbesteder en de opdrachtnemers van de overige contracten. Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving
Internal identifier: 31205571
Type of procedure: Competitive dialogue
Main features of the procedure: Er is gekozen voor het voeren van een Europese aanbesteding, volgens de procedure concurrentie gerichte dialoog op grond van artikel 2.28 AW 2012. Het streven is om uiteindelijk 3 inschrijvingen te ontvangen.
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221110 Bridge construction work
Additional classification (cpv): 42400000 Lifting and handling equipment and parts, 60600000 Water transport services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: zie hoofdopdracht Zie het reeds ingevulde veld m.b.t. korte omschrijving
Internal identifier: 1