2. Procedure
Procedure
Title: Zakup energii cieplnej wraz z usługą przesyłania i dystrybucji dla PGE Narodowego w Warszawie oraz budynku administracyjnego
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: 1) kompleksowa dostawa energii cieplnej wraz z usługą przesyłania i dystrybucji do obiektów: PGE Narodowy, al. ks. Józefa Poniatowskiego 1 w Warszawie i budynek administracyjny, al. Zieleniecka 1; 2) uzupełnianie wody sieciowej.
Internal identifier: WZ/V/45/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001