705725-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Zaniemyśl w 2027 r.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Zaniemyśl w 2027 r.
Description: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości objętych zorganizowanym przez Gminę Zaniemyśl systemem gospodarowania odpadami komunalnymi w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. Szacuje się, że ilość odpadów odebranych w okresie od 1 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r. wyniesie ogółem 2 329,80 Mg. Usługa obejmuje nieruchomości objęte zorganizowanym przez Gminę Zaniemyśl systemem gospodarowania odpadami komunalnymi.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, poprzez zobowiązanie Wykonawcy do odbioru większej ilości odpadów komunalnych niż przewidziana w Opisie Przedmiotu Zamówienia, jednakże niepowodującej wzrostu wysokości wynagrodzenia Wykonawcy o więcej niż 20% względem pierwotnie ustalonej wysokości wynagrodzenia Wykonawcy (wynagrodzenia za realizację podstawowego zakresu zamówienia). Szczegółowe zasady skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji określa § 13 umowy.