See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - 3
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - 3 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ w Formularz asortymentowo-cenowy stanowiących jej integralną część. 3. Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Miejscem dostawy jest siedziba Zamawiającego. 5. Warunki realizacji Przedmiotu Zamówienia zawarte zostały również w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik do SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, obejmujących wszystkie pozycje wskazane w danej części. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub więcej lub wszystkich części zamówienia. 7. Przedmiot zamówienia został podzielony na 5 części. 8. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ. 9. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Internal identifier: DZP/APT-MI/45/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Główne aspekty procedury zostały zawarte w SWZ oraz w załącznikach, które stanowią jej integralną część.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33183100 Orthopaedic implants
Additional classification (cpv): 33162200 Operating-theatre instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Implanty kręgosłupowe
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - część nr 1 - Implanty kręgosłupowe 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Internal identifier: Część nr 1
Options:
Description of the options: Opis opcji: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach zawartej w postępowaniu umowy. Szczegółowy opis oraz zakres opcji został określony projektowanych postanowieniach umowy załącznik do SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Zestaw do stabilizacji tylnej skolioz dziecięcych
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - część nr 2 - Zestaw do stabilizacji tylnej skolioz dziecięcych 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zestaw do wertebroplastyki
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - część nr 3 - Zestaw do wertebroplastyki 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Tytanowe gwoździe elastyczne
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - część nr 4 - Tytanowe gwoździe elastyczne 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Internal identifier: Część nr 4
Lot: LOT-0005
Title: Zestaw operacyjny do wydłużania / kompresji kończyn
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna Dostawa implantów oraz endoprotez ortopedycznych - część nr 5 - Zestaw operacyjny do wydłużania / kompresji kończyn 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający informację o asortymencie, ilości i wymogach został określony w Załączniku do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy stanowiącym jej integralną część. 3.Przedmiot zamówienia dostarczony będzie na koszt, ryzyko i transportem Wykonawcy. 4. Pozostałe wymagania dla przedmiotu zamówienia zostały określone w SWZ oraz w załącznikach do SWZ.
Internal identifier: Część nr 5