705958-2026 - Competition
Poland – Pharmaceutical products – Dostawa heparyn drobnocząsteczkowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa heparyn drobnocząsteczkowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa heparyn drobnocząsteczkowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – 1 pakiet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ- pakiety oraz załącznik nr 4- wzór umowy
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa heparyn drobnocząsteczkowych dla Szpitala Powiatowego w Chrzanowie – 1 pakiet.
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo realizacji opcji do końca trwania umowy. 2. Zamawiający zastosuje prawo opcji w sytuacji, gdy konieczne będzie zamówienie przedmiotu zamówienia w ilości większej niż określona w pozycji pakietu. Uruchomienie części objętej prawem opcji nastąpi poprzez złożenie przez Zamawiającego oświadczenia o uruchomieniu opcji, podając jednocześnie planowaną do zakupu ilość przedmiotu zamówienia. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 3. Całkowita ilość przedmiotu zamówienia, określona dla danej pozycji, zamówiona i dostarczona w ramach opcji nie może być większa od 50% ilości określonej dla tej pozycji w pakiecie. Faktyczna ilość, zamówionego w trakcie realizacji umowy przedmiotu zamówienia, uzależniona będzie od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego w okresie, na jaki zostanie zawarta umowa. Ilość zamawianego w ramach umowy towaru może być różna od ilości określonej w opisie przedmiotu zamówienia. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji, zmiany umowy lub zawarcie umowy odrębnej nie będą wymagane.