See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de exploatare forestiera si transport lemn fasonat Directia Silvica Maramures
Description: Conform caietului de sarcini :Servicii de exploatare care consta in > -doborat , sectionat, adunat, scos apropiat in platforma primara, fasonat lemn foc in mst, curatirea parchetelor (daca este cazul), conform OM 1540/2011 cu modificarile si completarile ulterioare sortarea masei lemnoase in platforma primara pe tasoane si servicii de transport masa lemnoasa.Autoritatea contractantă va răspunde in mod clar si compet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor. Numarul zilelor pana la care se pot solicita clarificari este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit.
Internal identifier: 215MM279_26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211100 Timber harvesting services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Lot 1/P 237 cons/OS BORȘA
Description: Conform caietului de sarcini
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Lot 2/ P 239 cons/OS BORȘA
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Lot 3/P 276 cons/OS BORȘA
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Lot 4/P 547 SR/OS DRAGOMIRESTI
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Lot 5/P 556 SR/OS DRAGOMIRESTI
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Lot 6/P 573 SR/OS DRAGOMIRESTI
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Lot 7/P 786 S 2/OS GROSII TIBLESULUI
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Lot 8/P 995 SR/OS STRIMBU BAIUT
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: lot 9/P 979 SR/OS STRIMBU BAIUT
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Lot 10/P 647 PR-R/OS SIGHET
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Lot 11/P 641 PR-R/OS SIGHET
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Lot 12/P 55 SR/OS SIGHET
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Lot 13/P 46 SR/OS SIGHET
Description: Servicii de exploatare forestiera
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Lot 14/P 42 SR/OS SIGHET
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Lot 15/P 422 Ac I/OS FIRIZA
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Lot 16/P 435 SR/OS FIRIZA
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Lot 17/P 629 SR/OS TAUTII MAGHERAUS
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Lot 18/P 2189 PR/OS SOMCUTA MARE
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Lot 19/P 59 SR/OS MARA
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Lot 20/P 988 PR-R/OS POIENI
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Lot 21/P 863 IG/OS ULMENI
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Lot 22/P 864 IG/OS ULMENI
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Lot 23/P 875 AC II/OS ULMENI
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Lot 24/P 876 AC I/OS ULMENI
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Lot 25/P 877 AC I/OS ULMENI
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Lot 26/P 758 SR/OS TARGU LAPUS
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Lot 27/P 798 P 2/OS TARGU LAPUS
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Lot 28/P 901 PR-R/OS TARGU LAPUS
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Lot 29/P 811 SR/OS VISEU
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Lot 30/P 855 SR/OS VISEU
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Lot 31/P 949 SR/OS VISEU
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Lot 32/P 989 SR/OS VISEU
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Lot 33/P 990 SR/OS VISEU
Internal identifier: 33