See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu ortopedycznego na potrzeby bloku operacyjnego 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Żarach
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu ortopedycznego na potrzeby bloku operacyjnego dla 105 Kresowego SzWzP SPZOZ w Żarach, w podziale na 4 części
Internal identifier: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-23/UE/2026/WG
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Additional classification (cpv): 33162000 Operating theatre devices and instruments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część nr 1 Dostawa piły i wiertarki z akcesoriami
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa piły i wiertarki z akcesoriami, objęte częścią nr 1 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8a) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 9a) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 11 a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Część nr 2 Dostawa wiertarki z akcesoriami (duże kości).
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa piły i wiertarki z akcesoriami, objęte częścią nr 2 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8b) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 9b) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 11 a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Część nr 3 Dostawa wiertarki z nasadką piły + akcesoria
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wiertarki z nasadką piły + akcesoria, objęte częścią nr 3 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8c) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 9c) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 11a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Część nr 4 Dostawa zestawu do stabilizacji miednicy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do stabilizacji miednicy, objęte częścią nr 4 - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zamieszczony w załączniku nr 8d) do SWZ - formularzu asortymentowo - cenowym oraz w formularzu parametrów technicznych stanowiący załącznik nr 9d) na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 11a) do SWZ.
Internal identifier: Część nr 4