2. Procedure
Procedure
Title: Modernizace výrobny TOT a.s. – rekonstrukce TG2 na TG22
Description: (i) Dodávka, montáž a uvedení do provozu jednotělesové vícestupňové kondenzační parní turbíny se dvěma regulovanými odběry; (ii) dodávka nového řídicího, regulačního a ochranného systému turbíny s úplnou integrací do systému Zadavatele; (iii) projekční a inženýrská činnost; (iv) stavební práce spojené s plněním Předmětu VZ.
Internal identifier: VZ-01
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Jednací řízení s uveřejněním dle § 60 ZZVZ, jež je zadavatel oprávněn použít dle § 161 ZZVZ. V kvalifikační fázi dodavatelé podávají žádosti o účast, v nichž prokazují kvalifikaci dle kvalifikační dokumentace. Zadavatel nebude snižovat počet účastníků; k podání předběžných nabídek vyzve všechny účastníky, kteří prokáží kvalifikaci v plném rozsahu. O předběžných nabídkách bude zadavatel s účastníky jednat s cílem jejich zlepšení; počet předběžných nabídek, o nichž se jedná, nebude snižován. Předmětem jednání nemohou být minimální technické podmínky ani pravidla hodnocení. Po ukončení jednání zadavatel vyzve účastníky k podání konečných nabídek, které budou hodnoceny. Podrobný postup stanoví zadávací dokumentace.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 42112400 Turbine equipment
Additional classification (cpv): 51133000 Installation services of turbines, 71320000 Engineering design services, 50532300 Repair and maintenance services of generators
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Description of the options: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku spočívající v překročení nabídkové ceny v případě změny daňových předpisů (zejména sazby DPH), a to maximálně o částku odpovídající této změně (při snížení sazby DPH bude cena snížena), a v případě změny právních nebo technických předpisů a norem s prokazatelným dopadem na nabídkovou cenu. Zadavatel si dále v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změnu dodavatele v případě předčasného ukončení smlouvy, a to postupně s dalšími účastníky v pořadí dle výsledku hodnocení nabídek, kteří se změnou budou souhlasit a splní podmínky účasti. Podrobnosti viz čl. 11 zadávací dokumentace.