2. Procedure
Procedure
Title: Zorgregie- en declaratiesysteem t.b.v. SWT
Description: De gemeente Zwolle wil een toekomstbestendig zorgregie- en declaratiesysteem verwerven ter ondersteuning van de uitvoering van de taken van het Sociaal wijkteam. De gemeente kiest hierbij voor een zoveel mogelijk standaard SaaS-oplossing die ondersteuning biedt aan de primaire processen van het Sociaal Wijkteam, waaronder vraagverheldering, casusregie, dossierbeheer, voorzieningenbeheer, berichtenverkeer, declaratieverwerking, rapportages en managementinformatie. De oplossing moet flexibel zijn en kunnen inspelen op toekomstige ontwikkelingen binnen wet- en regelgeving, gemeentelijke processen en de inrichting van het sociaal domein. De maximale geraamde opdrachtwaarde bedraagt € 7.605.000,00.
Internal identifier: 25.Z.094
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
Additional classification (cpv): 72268000 Software supply services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Options:
Description of the options: De initiële looptijd van de overeenkomst bedraagt 4 jaar met de optie om 3 keer te verlengen met twee jaar. Zie aanbestedingsdocumenten.