2. Procedure
Procedure
Title: A202810 - RVL Kuusamo, Uusi rajavartioasema - Sähkösuunnittelu
Description: Hankinta käsittää RVL Kuusamon, uuden rajavartioaseman sähkösuunnittelun tehtävät. Hankinnan kohde, tehtävät ja hanke on kuvattu tämän ilmoituksen hankinta-asiakirjoissa.
Internal identifier: A202810
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Hankinnan kohde, tehtävät ja hanke on kuvattu tämän ilmoituksen hankinta-asiakirjoissa.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 2026-058820-LOT-0001