706723-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – EA Schoonmaak & Glasbewassing
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: EA Schoonmaak & Glasbewassing
Description: Het verzorgen van alle benodigde schoonmaakactiviteiten voor 16 locaties die onderdeel uitmaken van deze aanbesteding. Onder de scope van de opdracht valt in ieder geval, maar niet uitsluitend, het volgende: • Reguliere dagelijkse schoonmaakwerkzaamheden op basis van handelingsgerichte schoonmaakwerkzaamheden; • Regulier periodiek onderhoud -> uniforme werkzaamheden die minder dan 1x per week dienen te worden uitgevoerd; • Regiewerkzaamheden -> werkzaamheden die geen vaste frequentie hebben, maar op afroep worden uitgevoerd; • Glasbewassing van gevel- en separatieglas en eventueel overige glasdelen. De opdracht betreft in totaal 16 locaties met in totaal +/- 33.890,00 m² vloeroppervlakte en +/- 17.573,00 m² oppervlakte glasbewassing.
Internal identifier: KQBD/16032026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
Additional classification (cpv): 90919000 Office, school and office equipment cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Deze overeenkomsten worden aangegaan voor een periode van drie (3) jaar. Innoord heeft eenzijdig de mogelijkheid de overeenkomsten vervolgens met twee (2) maal twee (2) jaar te verlengen.