2. Procedure
Procedure
Title: medische begeleiding van patiënten en/of andere personen bij een repatriëring per commerciële vlucht
Description: medische begeleiding van patiënten en/of andere personen bij een repatriëring per commerciële vlucht
Internal identifier: 2026-5
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85120000 Medical practice and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026-5 - 1
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 85100000 Health services
706760-2026 - Licitación
Bélgica – Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos – medische begeleiding van patiënten en/of andere personen bij een repatriëring per commerciële vlucht
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-5
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85120000 Servicios de ejercicio de la medicina y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026-5 - 1
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 85100000 Servicios de salud