706844-2026 - Competition
Poland – Cesspool or septic tank emptying services – Usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka.
Description: Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka na okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy jednakże nie wcześniej niż od 01.01.2027 r.
Internal identifier: 50/INFR/6WOG/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90460000 Cesspool or septic tank emptying services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Przedmiotem zamówienia jest: Usługa serwisu przenośnych kabin wc z umywalką oraz umywalek w kompleksach administrowanych przez 6 Wojskowy Oddział Gospodarczy Ustka na okres 36 miesięcy od dnia zawarcia umowy jednakże nie wcześniej niż od 01.01.2027 r.