2. Procedure
Procedure
Title: Växellådshus för spårvagnstyp M31
Description: Upphandling avser Göteborgs Spårvägar ABs behov av växellådshus till spårvagnstyp M31
Internal identifier: 2026-01168
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42000000 Industrial machinery
5. Lot
Lot: LOT-0000