707013-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of cars – „Извънгаранционно обслужване, поддръжка и ремонт на моторните превозни средства на Областна дирекция на МВР - София“
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Title: „Извънгаранционно обслужване, поддръжка и ремонт на моторните превозни средства на Областна дирекция на МВР - София“
Description: Обществена поръчка включва извършване на извънгаранционна поддръжка на автомобилите, ползвани от възложителя, включително доставка на резервни части, материали и консумативи, необходими за извършването ѝ. Извънгаранционна поддръжка на служебните МПС включва дейности, посочени в техническата спецификация към документацията за участие в поръчката. Техническо обслужване на МПС - в зависимост от пробега според заложените технически изисквания на производителя, репатриране на автомобили. Обект на дейностите по извънгаранционна поддръжка са автомобилите описани в Приложение № 1 към Техническата спецификация - Списък на МПС, неразделна част от документацията за участие. Срок за изпълнение: 12 (дванадесет) месеца от датата на сключване на договора, място (места) на изпълнение: сервизен център/сервизни центрове на Изпълнителя.​​​​​​​
Internal identifier: 603226
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50112000 Repair and maintenance services of cars
5. Lot
Lot: LOT-0001