707092-2026 - Competition
Bulgaria – Event services – Организиране и провеждане на международни събития на територията на Република България за нуждите на ръководството на Министерството на вътрешните - МВР
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Организиране и провеждане на международни събития на територията на Република България за нуждите на ръководството на Министерството на вътрешните - МВР
Description: Предметът на обществената поръчка предвижда организиране и провеждане на международни събития за нуждите на ръководството на МВР. Събитията могат да бъдат в различен формат като например конференции, кръгли маси, заседания, експертни срещи, и други международни прояви, свързани с дейността на ръководството на министерството. Могат да включват и само организиране на работни обеди или вечери на ръководството на МВР с международни партньори, дипломати, акредитирани за България, представители на европейски и международни организации в България и други. Предметът на обществената поръчка включва осигуряване на услуги за: - хотелско настаняване; - изхранване; - транспорт​​​​​​​; - осигуряване на зали и техническо оборудване, включително видеовръзка при необходимост; - изработка на баджове, указателни табели, делегатски комплекти; - разпечатване/разпределяне на материали; - симултанен/консекутивен превод за събитията при необходимост; - културна програма и др,, съгласно изискванията на техническата спецификация на поръчка. ​​​​​​​ За срока на действие на договора за всяко отделно събитие Възложителят ще закупи стоки и услуги от предмета на поръчката според нуждите си съгласно предложените единични цени в ценовото предложение на избрания за изпълнител участник и не се задължава да усвои общата стойност на сключения договор.
Internal identifier: 605068
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79952000 Event services
Additional classification (cpv): 55110000 Hotel accommodation services
5. Lot
Lot: LOT-0001