707157-2026 - Competition
Poland – IT services: consulting, software development, Internet and support – PN-87/26- Wdrożenie systemu e-usług poziomu dojrzalości 5 wraz z systemem analitycznym AI dla danych medycznych KTG, USG i densytometrycznych
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: PN-87/26- Wdrożenie systemu e-usług poziomu dojrzalości 5 wraz z systemem analitycznym AI dla danych medycznych KTG, USG i densytometrycznych
Description: Wdrożenie systemu e-usług poziomu dojrzalości 5 wraz z systemem analitycznym AI dla danych medycznych KTG, USG i densytometrycznych rozumiane ajko wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego obejmującego dwie e-uslugi o poziomie dojrzalosci cyfrowej 5, system analityczny AI do analizy danych medycznych (KTG, USG, densytometria) oraz infrastrukturę sprzętową niezbędną do ich funkcjonowania - na potrzeby Ginekologiczno - Polożniczego Szpitala klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola marcinkowskiego w Poznaniu.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: Wdrożenie systemu e-usług poziomu dojrzałości 5 wraz z systemem analitycznym AI dla danych medycznych KTG, USG i densytometrycznych rozumiane jako wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego obejmującego dwie e-usługi o poziomie dojrzalości cyfrowej 5 , system analityczny AI do analizy danych medycznych (KTG, USG, densytometria) oraz infrastrukturę sprzętową niezbędną do ich funkcjonowania - na potrzeby Ginekologiczno - Polozniczego szpitala klinicznego im. Heliodora Święcickeigo Uniwersytetu Medycznegp im. karola marcinkowskiego w Poznaniu Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku do SWZ
Options:
Description of the options: Nie dotyczy