707173-2026 - Competition
Netherlands – Software implementation services – Upgrade Navision 2018 naar Business Central Cloud
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Upgrade Navision 2018 naar Business Central Cloud
Description: Diamant-groep werkt met Microsoft Dynamics NAV 2018 (on-premises). Het onderhoudscontract loopt af in 2028 en de versie is einde levenscyclus. Diamant-groep zoekt één implementatiepartner die de migratie naar Microsoft Dynamics 365 Business Central in de cloud realiseert, conform het Programma van Eisen, met livegang uiterlijk op 1 januari 2028. De opdracht omvat het migratie- en implementatieplan, de inrichting en configuratie van een test- en een productieomgeving, de data- en stamdatamigratie, het werkend opleveren van de koppelingen met onder meer AFAS, GroenVision, TimeTell, Quadira en Continia, het testen, de acceptatie en de opleiding, de livegang en de nazorg (hypercare), en aanverwante advisering waaronder advies over de benodigde licenties. De licenties zelf worden afzonderlijk via de softwarebroker ingekocht en maken geen deel uit van deze opdracht. € 250.000,00 exclusief btw (indicatief, geen afnameverplichting)
Internal identifier: K011695
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Ja, drie herzieningsclausules (artikel 2.163c Aw 2012): meerwerk tegen het opgegeven uurtarief; optie beheer, onderhoud en doorontwikkeling na de nazorgperiode voor maximaal 8 jaar; wijziging van de omvang tot maximaal 50% van de oorspronkelijke opdrachtwaarde.