707269-2026 - Competition
Poland – Software package and information systems – ZAKUP I DOSTAWA NARZĘDZI DORADZTWA ZAWODOWEGO W POSTACI LICENCJI NA UŻYTKOWANIE PROGRAMÓW KOMUPUTEROWYCH
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: ZAKUP I DOSTAWA NARZĘDZI DORADZTWA ZAWODOWEGO W POSTACI LICENCJI NA UŻYTKOWANIE PROGRAMÓW KOMUPUTEROWYCH
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa narzędzi doradztwa zawodowego w postaci licencji na użytkowanie programów komputerowych dla uczniów VII i VIII klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych służących do planowania indywidualnego planu kariery zawodowej, diagnozowania uczniów pod kątem doradztwa zawodowego oraz zawierających gotowe scenariusze zajęć lekcyjnych z doradztwa zawodowego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy (3) części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Internal identifier: OK-III.272.1.110.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: CZĘŚĆ I - ZAKUP I DOSTAWA NARZĘDZIA DORADZTWA ZAWODOWEGO - wspierającego proces doradztwa zawodowego oraz proces planowania indywidualnej ścieżki edukacji i kariery zawodowej
Description: CZĘŚĆ I zamówienia obejmuje zakup i dostawę programu komputerowego dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych wspierający proces doradztwa zawodowego oraz proces planowania indywidualnej ścieżki edukacji i kariery zawodowej. 1 program odpowiada jednej licencji bezterminowej obejmującej min. 15 stanowisk – liczba szt. 127. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla CZĘŚCI I został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: CZĘŚĆ I
Quantity: 127 pieces
Lot: LOT-0002
Title: CZĘŚĆ II - ZAKUP I DOSTAWA NARZĘDZIA DORADZTWA ZAWODOWEGO - umożliwiającego diagnozowanie uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej pod kątem doradztwa zawodowego
Description: CZĘŚĆ II zamówienia obejmuje zakup i dostawę multimedialnego programu komputerowego umożliwiającego diagnozowanie uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej pod kątem doradztwa zawodowego zawierający. 1 program odpowiada jednej licencji bezterminowej wielostanowiskowej – liczba szt. 117.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla CZĘŚCI II został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: CZĘŚĆ II
Quantity: 117 pieces
Lot: LOT-0003
Title: CZĘŚĆ III - ZAKUP I DOSTAWA NARZĘDZIA DORADZTWA ZAWODOWEGO - zawierającego zestawy materiałów poradnictwa zawodowego dla szkół ponadpodstawowych w postaci gotowych scenariuszy.
Description: CZĘŚĆ III zamówienia obejmuje zakup i dostawę multimedialnego programu komputerowego zawierającego zestawy materiałów poradnictwa zawodowego dla szkół ponadpodstawowych w postaci gotowych scenariuszy. 1 zestaw odpowiada jednej licencji bezterminowej na min. 5 stanowisk – liczba szt. 127.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla CZĘŚCI III został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Internal identifier: CZĘŚĆ III