2. Procedure
Procedure
Title: Aanstelling sociaal secretariaat
Description: : IVM is een intercommunale die een erkend sociaal secretariaat wil aanstellen dat voorziet in een modern en flexibel payrollsysteem (SAAS), het uitvoeren van de loonverwerking en -administratie op een correcte én efficiënte manier. Belangrijke kenmerken van deze opdracht zijn: - Loonmotor: een robuuste loonmotor die nauwkeurig en efficiënt loonberekeningen kan uitvoeringen, rekening houdend met de specificiteiten van IVM - Compliance: het systeem moet naadloos kunnen samenwerken met diverse andere systemen om een geïntegreerde en efficiënte loonadministratie te waarborgen, en compliant zijn met gevevensbescherming en cybersecurity - Automatisering: een sterke focus op automatisering om efficiëntie te verhogen en kosten te besparen - Dienstverlening: uitstekende samenwerking, deskundigheid inzake payroll-advies en sterk uitgebouwde dienstverlening zijn prioriteiten - Implementatie: een correcte en strakke projectaanpak, intensieve opvolging en gegarandeerde ingebruikname (“go live”) uiterlijk op 1 januari 2028.
Internal identifier: PPP0DJ-536/6194/2026/11
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79211110 Payroll management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/11_1