707517-2026 - Competition
Slovenia – Road transport services – Prevozi osnovnošolskih otrok v občini Šmarje pri Jelšah
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Prevozi osnovnošolskih otrok v občini Šmarje pri Jelšah
Description: V okviru javnega naročila je predvidena izvedba storitev prevozov osnovnošolskih otrok v občini Šmarje pri Jelšah za obdobje od pričetka veljavnosti pogodbe do 31.12.2030.
Internal identifier: JN-80818
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Prevoz šolskih otrok s 4 (štirimi) avtobusi
Internal identifier: 582549
Lot: LOT-0002
Title: Prevoz šolskih otrok z minibusom
Internal identifier: 582814