707881-2026 - Competition
Latvia – Passenger cars – Vieglo automašīnu un vieglo kravas-pasažieru furgonu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Vieglo automašīnu un vieglo kravas-pasažieru furgonu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Description: Vieglo automašīnu un vieglo kravas-pasažieru furgonu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Internal identifier: GNP 2026/90
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Četru vieglo automašīnu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Lot: LOT-0002
Title: Trīs vieglo kravas – pasažieru furgonu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Lot: LOT-0003
Title: Piecu vieglo automašīnu pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām
Lot: LOT-0004
Title: Vienas vieglās automašīnas pilna servisa noma Gulbenes novada pašvaldības vajadzībām