2. Procedure
Procedure
Title: DAS - Inwinning, verwerking en controle van data ten behoeve van beeldmateriaal (Nadir en obliek) en hoogtegegevens (LiDAR) van Nederland
Description: Het Waterschapshuis fungeert in de context van het Dynamisch aankoopsysteem ten behoeve van ‘Inwinning, verwerking en controle van data ten behoeve van beeldmateriaal (Nadir en obliek) en hoogtegegevens (LiDAR) van Nederland’ als een Aankoopcentrale voor in de Leidraad opgenomen aanbestedende diensten. Deze aanbestedende diensten hebben met enige regelmaat behoefte aan data ten behoeve van beeldmateriaal (Nadir en obliek) en hoogtegegevens (LiDAR) van Nederland. Deze inkoopbehoefte wordt voor de genoemde partijen zoveel mogelijk gecentraliseerd via dit Dynamisch aankoopsysteem. Genoemde aanbestedende diensten hebben de mogelijkheid maar niet de verplichting om nadere offerteaanvragen te plaatsen via de aankoopcentrale en via het Dynamisch Aankoopsysteem (DAS). In de publicatie is uitgegaan van een raming van 11 miljoen voor alle categorieën samen voor de gehele looptijd van het DAS. De geschatte waarde voor de categorie 1 t.m. 3 is tezamen 9 miljoen, waarbij afhankelijk van het al dan niet gezamenlijk inwinnen de waarde per categorie 1 t.m. 3 kan fluctueren. De geschatte waarde voor categorie 4 controle bedraagt 1 miljoen en de geschatte waarde van categorie 5 is ook 1 miljoen.
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79961200 Aerial photography services
Additional classification (cpv): 71354000 Map-making services, 71355100 Photogrammetry services, 79961200 Aerial photography services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Aerial LiDAR
Description: Inwinning en/of verwerking van LiDAR gegevens opgenomen vanuit de lucht. Het kan zowel een topografische als bathymetrische laser betreffen. De geschatte waarde voor de categorie 1 t.m. 3 is tezamen 9 miljoen, waarbij afhankelijk van het al dan niet gezamenlijk inwinnen de waarde per categorie 1 t.m. 3 kan fluctueren.
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Luchtfotografie in het zichtbare en niet zichtbare spectrum
Description: Inwinning en/of verwerking van luchtfotografie (Nadir en/of obliek) in zowel het zichtbare (optisch) als het niet zichtbare (hyperspectraal, thermisch) spectrum. De geschatte waarde voor de categorie 1 t.m. 3 is tezamen 9 miljoen, waarbij afhankelijk van het al dan niet gezamenlijk inwinnen de waarde per categorie 1 t.m. 3 kan fluctueren.
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Combinatie van Aerial LiDAR en Luchtfotografie in het zichtbare en niet zichtbare spectrum
Description: Gecombineerde inwinning van luchtfotografie (Nadir en/of obliek) in zowel het zichtbare (optisch) als het niet zichtbare (hyperspectraal, thermisch) spectrum en LiDAR gegevens opgenomen vanuit de lucht. Het kan zowel een topografische als bathymetrische laser betreffen. Verwerking. De geschatte waarde voor de categorie 1 t.m. 3 is tezamen 9 miljoen, waarbij afhankelijk van het al dan niet gezamenlijk inwinnen de waarde per categorie 1 t.m. 3 kan fluctueren.
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Controle
Description: Controle van de ingewonnen en verwerkte data uit de categorieën 1, 2 en 3. Let op: Inschrijver kan alleen worden toegelaten tot deze categorie inzien deze geen deelnemer is binnen de categorieën 1 t/m 3 De geschatte waarde voor categorie 4 controle bedraagt 1 miljoen
Internal identifier: 4
Additional classification (cpv): 71354000 Map-making services
Lot: LOT-0005
Title: Innovatie en ontwikkeling
Description: Innovatie en ontwikkeling in de context van inwinning, verwerking, controle van LiDAR en luchtfotografie De geschatte waarde van categorie 5 is 1 miljoen
Internal identifier: 5
Additional classification (cpv): 48324000 Charting software package, 48326100 Digital mapping system, 71354000 Map-making services, 71355100 Photogrammetry services, 72212326 Mapping software development services, 79961200 Aerial photography services