See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia poza- i dojelitowego, czujników Mindray, probówek do homogenizatora, pułapek na polipy
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, płynów infuzyjnych, preparatów do żywienia poza- i dojelitowego, czujników Mindray, probówek do homogenizatora, pułapek na polipy, w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w arkuszu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ, części od 1 do 35.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Ampułki
Description: Ampułki
Options:
Description of the options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0002
Title: 2. Albuminy
Description: Albuminy
Lot: LOT-0003
Title: 3. Leki różne
Description: Leki różne
Lot: LOT-0004
Title: 4. Wykaz A,P,N
Description: Wykaz A,P,N
Lot: LOT-0005
Title: 5. Tabletki
Description: Tabletki
Lot: LOT-0006
Title: 6. Leki wziewne
Description: Leki wziewne
Lot: LOT-0007
Title: 7. Antybiotyki I
Description: Antybiotyki I
Lot: LOT-0008
Title: 8. Antybiotyki II
Description: Antybiotyki II
Lot: LOT-0009
Title: 9. Amoksycylina
Description: Amoksycylina
Lot: LOT-0010
Title: 10. Leki różne
Lot: LOT-0011
Title: 11. Odżywki, płyny, leki
Description: Odżywki, płyny, leki
Lot: LOT-0012
Title: 12. Płyny infuzyjne
Description: Płyny infuzyjne
Lot: LOT-0013
Title: 13. Preparaty octenidyny
Description: Preparaty octenidyny
Lot: LOT-0014
Title: 14. Odżywki I
Description: Odżywki I
Lot: LOT-0015
Title: 15. Preparaty żywieniowe parenteralne
Description: Preparaty żywieniowe parenteralne
Lot: LOT-0016
Title: 16. Odżywki wysokobiałkowe
Description: Odżywki wysokobiałkowe
Lot: LOT-0017
Title: 17. Omeprazol amp
Description: Omeprazol amp
Lot: LOT-0018
Title: 18. Immunoglobuliny
Description: Immunoglobuliny
Lot: LOT-0019
Title: 19. Matryca z klejem do tkanek
Description: Matryca z klejem do tkanek
Lot: LOT-0020
Title: 20. Leki różne I
Description: Leki różne I
Lot: LOT-0021
Title: 21. Leki różne II
Description: Leki różne II
Lot: LOT-0022
Title: 22. Leki różne III
Description: Leki różne III
Lot: LOT-0023
Title: 23. Leki różne IV
Description: Leki różne IV
Lot: LOT-0024
Title: 24. Leki różne V
Description: Leki różne V
Lot: LOT-0025
Title: 25. Leki różne VI
Description: Leki różne VI
Lot: LOT-0026
Title: 26. Leki różne VII
Description: Leki różne VII
Lot: LOT-0027
Title: 27. Enoxaparinum
Description: Enoxaparinum
Lot: LOT-0028
Title: 28. Postać stała i płynna
Description: Postać stała i płynna
Lot: LOT-0029
Title: 29. Roztwory ponadtlenkowe do płukania ran
Description: Roztwory ponadtlenkowe do płukania ran
Lot: LOT-0030
Title: 30. Benzyna apteczna, formaldehyd, spirytus
Description: Benzyna apteczna, formaldehyd, spirytus
Lot: LOT-0031
Title: 31. Alteplaza i tenekteplaza
Description: Alteplaza i tenekteplaza
Lot: LOT-0032
Title: 32. Preparaty do oczyszczania jelita
Description: Preparaty do oczyszczania jelita
Lot: LOT-0033
Title: 33. Probówki do homogenizatora SpinAX
Description: Probówki do homogenizatora SpinAX
Lot: LOT-0034
Title: 34. Czujnik Mindray
Description: Czujnik Mindray
Lot: LOT-0035
Title: 35. Pułapka na polipy
Description: Pułapka na polipy