See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Servicii de inchiriere de personal
Description: Obiectul principal al contractului îl constituie achiziționarea de servicii de închiriere personal pentru activitatea de salubrizare prestată pe raza sectorului 6 de către A.S.P.S S6. Numarul de zile pana la care ofertantii pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere aofertelor/candidaturilor: 18 zile. Termenul-limită până la care autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/informațiilor suplimentare conform prevederilor art. 160 alin. 2, coroborat cu art.161 din Legea nr. 98/2016 este în a 11-a zi dinaintea datei limită de depunere a ofertelor. Cantitatile si valorile minime si maxime estimate ale Acordului Cadru respectiv Contractelor Subsecvente sunt următoarele: Cantități estimate aferente celui mai mic contract subsecvent: 1.653,30 ore pentru șoferi + 16.533,00 ore pentru muncitori; Cantități estimate aferente celui mai mare contract subsecvent: 378.873,60 ore pentru șoferi + 947.184,00 pentru muncitori; Cantități minime estimate ale acordului cadru: 6.613,20 ore pentru șoferi + 66.132,00 ore pentru muncitori; Cantități maxime estimate ale acordului cadru: 1.515.494,40 ore pentru șoferi + 3.788.736,00 ore pentru muncitori.
Internal identifier: L1/2024
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Description: Obiectul principal al contractului îl constituie achiziționarea de servicii de închiriere personal pentru activitatea de salubrizare prestată pe raza sectorului 6 de către A.S.P.S S6.
Internal identifier: 1